کد خبر: ۵۱۹۲۴۴
زمان انتشار: ۱۳:۴۳     ۳۰ آذر ۱۴۰۱
نوری خبر داد؛
وزیر آموزش و پرورش گفت: هفته آینده مدارس تعطیل نیست و من یادداشتی خدمت رئیس جمهور دادم که این تعطیلی‌ها تکرار نشود و مدارس باید در موارد نادر و حاد تعطیل شوند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در ارتباط با تعطیلی مدارس در هفته‌ای که پشت سر گذاشته شد ضمن اشاره به مخالفت آموزش و پرورش با این نوع تعطیلی‌ها، اظهار داشت: حقیقتاً ما نگران دانش آموزان به دلیل این تعطیلی‌ها هستیم. شما می‌دانید آموزش مجازی در دوره آموزش عمومی و پیش دبستانی کارایی لازم را ندارد، البته می‌دانیم همکاران ما زحمت زیادی را در این زمان می‌کشند.

وی عنوان کرد: من پیشنهاد دادم که مدارس تعطیل نباشد و رئیس جمهور نیز تاکید کرد که مدارس مگر در موارد خیلی استثنایی نباید تعطیل باشد،.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در طول سال‌های گذشته مواردی بوده که تهران دومین شهر آلوده جهانی بوده اما مدارس تعطیل نبوده است. وقتی مدارس تعطیل می‌شوند، این گونه نیست که دانش آموزان در خانه بمانند و در بیشتر شهرهای ما دانش آموزان بیرون می‌آیند و با دوستان خود بازی می‌کنند و حضور مؤثر در کلاس درس ندارند و این چیزی است که باعث نگرانی معلمان و اولیا می‌شود.

نوری در پاسخ به این سوال که آیا هفته آینده نیز مدارس تعطیل خواهد بود، خاطرنشان کرد: هفته آینده تعطیل نیست و من یادداشتی خدمت رئیس جمهور دادم که این تعطیلی‌ها تکرار نشود و مدارس باید در موارد نادر و حاد تعطیل شوند و در مورد تعطیلی مدارس و تصمیم گیری در این زمینه باید دقت بیشتری شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها