کد خبر: ۵۱۹۵۳۵
زمان انتشار: ۱۱:۲۷     ۰۸ دی ۱۴۰۱
کسی به تور نمی زند
نگاهی مختصر به دو تساوس صدرنشین فعلی رقابت های لیگ برتر نشان می دهد این تیم همچنان نیاز به پایان خوب دارد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، دو تساوی متوالی پرسپولیس مقابل استقلال و پیکان تهران با بردهای سایر مدعیان قهرمانی لیگ برتر همراه بوده است تا اختلاف بین سرخپوشان و تیم‌هایی همچون استقلال، گل گهر سیرجان و سپاهان به حداقل برسد.

دو تساوی از این تیم کافی بود تا بار دیگر صدای اعتراض برخی اهالی فوتبال نسبت به تاکتیک‌های پرسپولیس به گوش برسد.

سرخپوشان پایتخت که تا کنون ۲۶ امتیاز از ۱۳ بازی خود کسب کرده‌اند در ۹۰ درصد این رقابت‌ها فلسفه فوتبالی خود را فراموش نکردند. شاگردان یحیی گل محمدی در دو بازی اخیر نیز با وجود تساوی مالکیت کامل توپ را در اختیار داشتند تا میانگین حدود ۶۷ درصدی مالکیت را در هر بازی برای خود ثبت کنند.

این تیم در آخرین بازی مقابل پیکان تمام ترفندهای ممکن نظیر سانتر از جناحین، شوت‌های مستقیم و پاس‌های کوتاه و عرضی پشت محوطه جریمه حریف را انجام داد تا آمار فوق العاده ۷۵۰ پاس با دقت ۸۶ درصدی را ثبت کنند.

پرسپولیس در حالی مقابل پیکان توانست آماری قابل قبول ارائه دهد که این تیم استراتژی فنی خود را در طول مسابقه تغییر هم داد اما ناتوانی هافبک‌ها و ورود مهاجمان به عنوان بازیکن تعویضی نتوانست پایان خوب به برنامه‌های تاکتیکی پرسپولیس بدهد.

نیاز این تیم به گلزنی باعث شده است تا یحیی برای تقابل با گل گهر سیرجان تصمیم به استفاده از یک مهاجم تخصصی در ترکیب اصلی تیمش بگیرد تا شاید با اعتماد به مهدی عبدی یا حامد پاکدل بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و گل گهر سیرجان شنبه هفته آینده در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها