کد خبر: ۵۱۹۷۱۷
زمان انتشار: ۰۹:۲۲     ۱۴ دی ۱۴۰۱
ولی پور خبر داد
رئیس سازمان امداد و نجات از هشدار سطح نارنجی هواشناسی به دلیل وقوع برف و کولاک و آماده باش امدادگران در ۸ استان خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، مرتضی مرادی‌پور با اشاره به اینکه سازمان هواشناسی هشدار سطح نارنجی، در روزهای چهارشنبه لغایت جمعه منتشر کرده است، گفت: از امروز روز چهارشنبه چهاردهم دی‌ماه تا جمعه شانزدهم دی‌ماه هشدار بارش شدید باران، بارش شدید برف، کولاک، کاهش دما و وزش شدید باد، در استان‌های کهگیلویه‌وبویراحمد، خوزستان، ایلام، فارس، بوشهر، جنوب لرستان، جنوب و غرب اصفهان و هرمزگان صادر شده و نیروهای امدادی در حالت آماده‌باش قرار دارند.

وی با اشاره به شرایط ناپایدار در استان‌های جنوب و جنوب غرب، از شهروندان خواست: در صورت تردد در جاده‌ها، به هشدارهای هواشناسی توجه کنند، ایمنی خودرو را بررسی کنند و لباس گرم، بسته خوراکی و امدادی به همراه داشته باشند.

صدور هشدار زرد بارش برف در پایتخت

همچنین یزدی مهر، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از صدور هشدار زرد مدیریت بحران پیرو اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران و مه در استان تهران از اواخر وقت چهارشنبه ۱۴ تا صبح جمعه ۱۶ دی ماه خبر داد و گفت: در ارتفاعات نیز در این مدت وزش باد شدید و کولاک پیش بینی شده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها