کد خبر: ۵۲۰۰۵۶
زمان انتشار: ۱۳:۳۷     ۲۰ دی ۱۴۰۱
سردار حسین اشتری فرمانده سابق نیروی انتظامی با پایان هشت سال دوران فرماندهی به عنوان مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور انتظامی و امنیتی مشغول به کار می‌شود.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، بعد از ظهر روز دوشنبه ۱۹ دی ماه مراسم تودیع و معارفه فرمانده کل انتظامی کشور در سالن اجتماعات ستاد انتظامی با حضور سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ، سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران، امیر موسوی فرمانده ارتش جمهوری اسلامی، احمد وحیدی وزیر کشور و جمعی دیگر از فرماندهان ، روسا و مقامات کشوری و لشکری برگزار شد.

سردار شیرازی رئیس دفتر نظامی فرماندهی معظم کل قوا در این مراسم با تقدیر و تشکر از زحمات هشت ساله سردار اشتری، با قرائت متن حکم فرمانده معظم کل قوا سردار رادان را به سمت فرماندهی انتظامی کل کشور منصوب کرد.

حال این سوال پیش می آید که سردار حسین اشتری بعد از ۸ سال فرماندهی انتظامی کل کشور برای ادامه فعالیت در کدام سازمان یا نهاد مشغول به فعالیت می شود.

در این زمینه سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: از تجربیات سردار حسین اشتری به عنوان مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در امور انتظامی و امنیتی استفاده خواهیم کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها