کد خبر: ۵۲۰۳۹۱
زمان انتشار: ۱۳:۰۸     ۲۷ دی ۱۴۰۱
بعد از چندین ماه برو و بیا و طراحی و هزینه کردن و دروغگویی‌های پیاپی و وعده دادن که امروز روز نهایی انقلاب است یا فردا، یا آخر ماه، یا اول هفته بعد، و نتیجه‌ای که باز هم شبیه ۴۴ سال گذشته بود، حالا شاهد حرکتی بامزه از رسانه‌های ضدانقلابیم.

به گزارش پایگاه 598، «علی صدری‌نیا» نوشت: بعد از چندین ماه برو و بیا و طراحی و هزینه کردن و دروغگویی‌های پیاپی و وعده دادن که امروز روز نهایی انقلاب است یا فردا، یا آخر ماه، یا اول هفته بعد، و نتیجه‌ای که باز هم شبیه ۴۴ سال گذشته بود، حالا شاهد حرکتی بامزه از رسانه‌های ضدانقلابیم.

اینکه با هیجان از توییت مشترک علی کریمی و گلشیفته فراهانی و فرخ نژاد و رضا پهلوی و نازنین بنیادی و حامد اسماعیلیون می‌نویسند، یا از اینکه اگر اینها با هم ائتلاف کنند چه اتفاق بزرگی رخ داده! یعنی ماجرای انقلاب‌شان تا این حد مبتذل شده که دارند می‌گویند رضا پهلوی با علی کریمی و گلشیفته بنشیند دیگر کار تمام است!

شیرین‌عقل‌ها به این فکر نمی‌کنند که وقتی گنده‌تر از اینها، یعنی اربابان‌شان از امریکا، اسرائیل، انگلیس و فرانسه تا سعودی‌ها و... با هم ائتلاف کردند که این کشور را زمین بزنند و به تجزیه بکشانند، ائتلافشان نتیجه‌ای داشت که حالا ائتلاف کریمی و بنیادی با رضا پهلوی؟!

اینها که باید چنین بازی‌هایی راه بیندازند تا پول بیشتری کاسبی کنند. اما بیچاره کسانی که عقلشان را داده‌اند دست این رسانه‌ها و این کاسبها

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها