امـام صـادق (عليه السلام) فرمـودند: مانند ارباب به عيوب ديگران نگاه نکنید ، بـلكه چـون بنـده اى متـواضع، عيب هاى خود را وارسى كنيد. تحف العقول/ 295

      
کد خبر: ۵۲۰۹۰۰
زمان انتشار: ۱۴:۳۳     ۰۹ بهمن ۱۴۰۱
مدیر اداره بندر عسلویه خبر داد:
مدیر اداره بندر و دریانوردی عسلویه از نجات کشتی حامل ۴۷ کانتینر مسیر بندر عباس-خرمشهر در آب های عسلویه خبر داد.

به گزارش پایگاه 598، عمران مرادپور یکشنبه ۹ بهمن اظهار کرد: کشتی کانتینربر در ساعت ۱۲ روز گذشته در لنگرگاه عسلویه لنگر کرده بود که در ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه فرمانده واحد اعلام کرد به دلیل شرایط بد جوی لنگر کشتی بریده شده و لنگر دوم هم ندارند.

وی بیان کرد: با قرار گرفتن این شناور در شرایط اضطراری و همچنین وجود نقص فنی در موتور کشتی تصمیم بر این شد تا کشتی مضطر هر چه سریع‌تر به محل امن و حوضچه انتقال داده شود.

مدیر اداره بندر و دریانوردی عسلویه ادامه داد: پس از هماهنگی صورت گرفته با معاون عملیات دریایی پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی، قرار شد که شناور یاد شده با اسکورت ۲ یدک کش جهت پهلوگیری به سمت حوضچه دوم در حال احداث پتروشیمی منتقل شود.

مرادپور ادامه داد: در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه کشتی به سمت موقعیت در نظر گرفته شده حرکت داده شد و در ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه نیز یدک کش‌های عسلویه ۲ و نیمروز جهت همکاری با این واحد از اسکله جدا شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، وی یادآور شد: در ادامه نیز جهت پهلودهی واحد مضطر به یدک کش فتح المبین اعلام شد که جهت همکاری جدا شود که این شناور یدک کش در ساعت ۱۹ و ۴۰ دقیقه از اسکله جدا شد.

مرادپور ادامه داد: در ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه کشتی یاد شده با کمک یدک کش‌های عسلویه ۲ و نیمروز در اسکله پهلو گرفت.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها