کد خبر: ۵۲۱۲۹۲
زمان انتشار: ۰۹:۲۲     ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
امیرآبادی: ‌
نماینده مردم قم در مجلس ‌گفت: وزیر آموزش و پرورش در تماس به من گفت علت مسمومیت دانش‌آموزان قمی حادثه گاز مسمومیت آمونیاک و سیستم گرمایشی مدارس است ولی مدیرکل آموزش و پرورش قم این موضوع را منتفی دانست.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از تسنیم، احمد امیرآبادی با اشاره به آخرین وضعیت مسمومیت دانش آموزان دختر قمی اظهار داشت: تا امروز خبری درباره علت این حادثه نشده است.

وی با بیان اینکه تعدادی از دانش‌آموزان از بیمارستان مرخص شدند، افزود: مسئولین استان تلاش م‌کنند مسمومیت دانش آموزان دختر استان علت‌یابی و علت اصلی این موضوع مشخص شود، نظر واحدی درباره علت این حادثه به دست نیامده است.

نماینده مردم قم در مجلس در شورای اسلامی بیان کرد: این سوال مطرح می شود چرا حادثه مسمومیت در دبیرستان های دخترانه استان اتفاق می افتد و این موضوع مشکوک است و باید بررسی های بیشتری انجام شود.

امیر آبادی عنوان کرد: وزیر آموزش و پرورش در تماس به من گفت علت مسمومیت دانش آموزان قمی حادثه گاز مسمومیت آمونیاک و سیستم گرمایشی مدارس است ولی مدیر کل آموزش و پرورش قم این موضوع را منتفی دانست.

وی با تاکید بر اینکه نظر قطعی درباره علت مسمومیت دانش آموزان دختر قمی مشخص نیست و بررسی های لازم در حال انجام است،تصریح کرد: آتش نشانی و پدافند غیر عامل جوانب دیگر را بررسی می کنند و فراجا و اطلاعات سپاه نیز کمیته مشترکی تشکیل داده اند تا به نتیجه برسند و به محض اینکه علت حادثه مشخص شود به مردم اطلاع می دهیم.

نماینده مردم قم در مجلس در شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از مردم می خواهم اطلاعات درباره مسمومیت دانش‌آموزان دختر استان را از رسانه و خبرگزاری رسمی دریافت کنند و به شایعات رسانه های معاند توجه نکنند چون به دنبال این هستند که از آب گل آلود ماهی بگیرند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها