کد خبر: ۵۲۲۲۹۷
زمان انتشار: ۱۲:۳۲     ۱۵ اسفند ۱۴۰۱
جریان نفاق و فتنه هرچه در جنته داشت صرف ناآرامی و آتش زدن سطل زباله ها کرد تا مگر آبروی رفته اش را بازگرداند.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از سراج24؛ سنگ بنای انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره)، اجرای احکام اسلام و شریعت در جامعه ایرانی بود و یکی از ارگان این بنا، اهتمام جدی به جایگاه زنان بوده و هست. اما از آنجائیکه توجه به جایگاه واقعی انسان ها و علی الخصوص زنان در جامعه اسلامی برای معاندان و بدخواهان و اسلام ستیزان همواره خوشایند نیست لذا دشمن از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تا به امروز با انواع دسایس و توطئه ها تلاش کرده تا هویت جمهوریت و اسلامیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مخدوش کرده و به زعم خود از بین ببرد.

در این راستا دشمنان در چندماه اخیر با تأسی از محاسبات غلط گذشته و با دستاویز قراردادن مشکلات مردم در عرصه های مختلف، عده ای قلیل را ترغیب کردند تا با آتش زدن چند سطل زاله در خیابان ناامنی و اغتشاش در کشور ایجاد کنند و در همین راستا با طراحی جنگ ترکیبی در جهات مختلف، از هیچ تلاشی برای بحران آفرینی و براندازی دریغ نکردند غافل از این نکته که ملت فهیم ایران بارها از بحران هایی بزرگ تر از این، سربلند و سرافراز بیرون آمده اند و به خوبی دیدیم که به فضل الهی و هدایت های حکیمانه امام انقلاب و هوشیاری مردم، این نقشه نیز نقش بر آب شد.

با این وصف هنوز هم دشمن مترصد فرصت است تا آتش افروزی کرده و موجبات ناامنی و اغتشاش را فراهم آورد. ماجرای مسمومیت های دانش آموزان در برخی شهرها نیز یقینا توطئه دشمن و ایادی مزدور و خودفروخته ای است که درصدد برافروختن آتش فتنه بوده و هستند. اظهارنظرهای بدخواهان، منافقان، دشمنان دین و مزدوران و جیره خواران غرب در فضای مجازی مؤید این مطلب است که این جنایت و عمل ضدانسانی در اتاق فکر جبهه کفر و الحاد طراحی شده و درحال اجراست.

جمهوری اسلامی همواره مدافع حقوق انسان ها و تعالی بخش جایگاه زنان در جامعه اسلامی بوده و سیاسگذاری های چهاردهه اخیر نیز همین مطلب را عنوان می کند؛ یقینا تدابیر اتخاذ شده برای شناسایی مرتکبین این جنایت با هوشیاری نهادهای ذیربط بزودی نتیجه داده و رسوایی دیگری برای معاندان وقیح رقم خواهد خورد. 

تصاویر زیر نمونه هایی از اظهار نظرهای خواندنی کابران فضای مجازی در این راستاست:

 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها