کد خبر: ۵۲۳۰۲۳
زمان انتشار: ۱۲:۲۱     ۰۷ فروردين ۱۴۰۲
رئیس پلیس پیشگیری فراجا:
رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: کاهش ۸۰ درصدی تلفات جاده‌ای به همت پلیس به ویژه پلیس راهور محقق شده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از مهر، سردار رضا بنی اسدی‌فر در جلسه قرارگاه نوروزی پلیس استان یزد اظهار داشت: کلانتری ها ویترین فراجا هستند و در ارتقای سرمایه اجتماعی پلیس، نقش مهمی را ایفا می کنند.

وی افزود: در این ایام نیز کلانتری‌ها ارتباط بسیار زیادی با مردم دارند که باید تلاش کنند رضایتمندی بیش از پیش مردم کسب شود.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: شغل پلیس یک توفیق الهی است؛ چرا که ماموران پلیس در جلب رضایتمندی مردم تلاش می کنند و مردم را از خانواده خود می دانند.

بنی اسدی‌فر تصریح کرد: کاهش ۸۰ درصدی تلفات تصادفات جاده ای که با برنامه ریزی و تلاش ماموران پلیس استان صورت گرفته، کاری بسیار ارزشمند است.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا، گشت زنی هدفمند در سطح شهرها را مهم ارزیابی کرد و افزود: پلیس مسئول حفظ امنیتی است که توسط سایر دستگاه‌های مسئول ایجاد می شود و این مهم، هم وظیفه قانونی و هم وظیفه شرعی پلیس است.

اسدی‌فر گفت: انعکاس مشکلات و مسائل موجود در جامعه به مسئولان باعث خواهد شد تا تصمیم های درستی در این زمینه گرفته شود.

وی با تاکید بر استفاده از تمامی توان و ظرفیت ها برای پیشگیری از جرائم بیان کرد: سهم خواهی پلیس از سایر دستگاه ها در حوزه امنیت از مسائل مهمی است که باید در اولویت کاری قرار گیرد.

بنی اسدی‌فر یادآور شد: کلانتری‌ها ویترین فراجا هستند؛ چراکه اولین برخورد مردم و مراجعان به این واحدهای انتظامی است و کلانتری ها در ارتقای سرمایه اجتماعی پلیس، نقش مهمی را ایفا می کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها