کد خبر: ۵۲۳۲۲۴
زمان انتشار: ۱۱:۰۷     ۱۵ فروردين ۱۴۰۲
یک افتضاح در باشگاه به وجود آمده؛
بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: یک افتضاحی در باشگاه استقلال به‌وجود آمده ولی دنبال این هستند بازیکن را جلوی هوادار بگذارند؛ این راهش نیست.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از فارس، روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال در مورد شرایط این باشگاه و مشکلات مالی استقلال اظهار داشت: درمورد مبلغی که مدیرعامل باشگاه می‌گوید به من پرداخت کرده باید بگویم که دو سه ماه قبل باید این پول را می‌گرفتم و من با چند ماه تاخیر این مبلغ را گرفتم. گرفتن پول را رد نمی‌کنم اما نگفتم که اگر پول نگیرم بازی نمی‌کنم.

وی ادامه داد: من در تمام این سال‌هایی که استقلال بودم سابقه نداشته بگویم اگر پول ندهید بازی نمی‌کنم. نه الان بلکه در این چند سالی که در استقلال بودم هیچ‌کس نمی‌تواند این حرف را از طرف من بگوید. یک افتضاحی در باشگاه استقلال به‌وجود آمده ولی دنبال این هستند بازیکن را جلوی هوادار بگذارند؛ این راهش نیست. بازهم دنبال خراب کردن چیزهای دیگر هستیم و دنبال قرار دادن بازیکنان مقابل هواداران هستیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: همان زمانی که استراماچونی رفت می‌توانستند بدهی‌اش را با مبلغ کمتری بدهند؛ الان این بدهی اینقدر سنگین شده که فتح‌الله‌زاده می‌گوید که نه تنها من بلکه هیچکسی نمی‌تواند آن را پرداخت کند. به نظر من تا ۴ مدیر قبلی باشگاه باید پاسخگوی این افتضاح باشند. انگیزه زیادی برای موفقیت در آسیا داشتیم، اما باید از تلویزیون بازی‌ها را ببینیم. یک بازیکن چقدر باید درگیر این موضوعات باشد؟

چشمی درمورد این‌که آیا تاکنون تلاشی برای رفع مشکلات صورت گرفته است یا خیر، عنوان کرد: اگر تلاش‌ها ثمره نداشته باشد چه فایده دارد؟ آیا پولی پرداخت شده؟ مثل این است که ما تلاش کنیم و بازی را ببازیم؛ این تلاش به چه درد هوادار می‌خورد؟ وقتی تلاش کنیم و نتیجه‌ای نداشته باشد فایده ندارد. اگر راهی مانده باشد باید مشکلات را حل کنیم. من چه زمانی چنین حرفی زدم؟

وی خاطرنشان کرد: امسال اتفاقاتی در باشگاه رخ داد و با این شرایط بازیکنان تنها برای رابطه خودشان با هواداران بازی کردند وگرنه خیلی زودتر از این‌ها شیرازه تیم ما بهم می‌ریخت.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درخصوص اظهارات علی فتح‌الله‌زاده مبنی بر این‌که تعدادی از بازیکنان استقلال تاکنون بالای ۷۰درصد ار قرارداد خود را دریافت کرده‌اند، تصریح کرد: نمی‌خواهم درمورد درصدها ریز شوم. مشکل عجیبی امسال با درصدها داریم؛ بازیکنان یک مدل حساب می‌کنند و باشگاه به مدل دیگری حساب می‌کند. باشگاه می‌گوید حدود ۷۰ درصد دریافت شده، اما بحث مفصلی وجود دارد. ما هیچ‌وقت این درصدهایی که باشگاه می‌گوید را قبول نداریم. کاش با دلخوشی بازیکنان و هواداران این کارها را نکنند. نمی‌شود که در سرما و گرما تلاش کنیم و در نهایت حذف آسیا را ببینیم. اگر ادعای فوتبال حرفه‌ای را داریم، بیرون از فوتبال‌مان هم باید حرفه‌ای باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها