کد خبر: ۵۲۳۶۳۸
زمان انتشار: ۱۴:۳۲     ۲۴ فروردين ۱۴۰۲
نتایج یک بررسی از خشونت بالا در آمریکا با اسلحه حکایت دارد و نشان می‌دهد که از هر پنج نفر در آمریکا یک نفر یکی از اعضای خانواده خود را در اثر این خشونت از دست داده است.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از "اس ار اف" سوئیس، نتایج یک بررسی نشان می دهد که از هر پنج نفر در ایالات متحده آمریکا ، یک نفر یکی از اعضای خانواده خود را بر اثر خشونت با اسلحه از دست داده است.

"بنیاد خانواده قیصر" در چارچوب یک بررسی یک نظرسنجی را در مورد خشونت با اسلحه در ایالات متحده منتشر کرد که نتیجه آن اعداد تکان دهنده ای را نشان می دهد. نتایج این بررسی نشان می دهد که 21 درصد از کل مردم آمریکا قبلاً توسط اسلحه تهدید شده‌اند و از هر پنج نفر یک نفر حتی یکی از اعضای خانواده خود را بر اثر خشونت با سلاح از دست داده است.

خودکشی نیز در این مطالعه گنجانده شده است و نیمی از موارد را در آمار تشکیل می دهد. در سال 2022 در مجموع 44339 نفر در آمریکا بر اثر سلاح گرم جان باختند. بر این اساس در دو سال گذشته، مرگ با اسلحه عامل اصلی مرگ کودکان در ایالات متحده بوده است.

نتایج این بررسی نشان می دهد که حدود یک سوم سیاه‌پوستان و اتباع آمریکای لاتین هر روز از خشونت با اسلحه، چه علیه خود و چه علیه اعضای خانواده، هراس دارند.

این ترس ها تصادفی نیست. زیرا در این گروه ها از هر سه نفر یکی در خانواده دچار مرگ با اسلحه می‌شوند.

به طور کلی، 41 درصد از آمریکایی ها در خانواده ای با سلاح گرم زندگی می کنند. این گزارش همچنین نشان می دهد که حدود 17 درصد از شهروندان در این کشور شاهد تیراندازی به شخصی بوده‌اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها