کد خبر: ۵۲۳۸۶۲
زمان انتشار: ۱۱:۲۱     ۲۹ فروردين ۱۴۰۲
فرمانده کل ارتش به مناسبت فرا رسیدن ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی‍های نیروی زمینی قهرمان پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه 598، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش به مناسبت فرا رسیدن ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و حماسه آفرینی‍های نیروی زمینی قهرمان پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
همرزمان گرامی.

روز ارتش، یادآور شور انقلابی کارکنان ارتش و اعتماد حکیمانه امامین انقلاب به نهادی برآمده از مردم و برای مردم است. پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و فرمان دوراندیشانه ۲۹فروردین، به ارتش حیات جاودانه بخشید و میثاق ارتش، امام و امت در روز‌های پیروزی انقلاب، بیت الغزل استحکام پایه‌های انقلاب نوپا و منادی اقتدار ایران عزیز شد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران با اتکا به خدای متعال، نفس مسیحایی حضرت روح‌الله، لطف و دعای مردم و تلاش جهادی شما کارکنان عزتمند و همدلی صبورانه خانواده شریف و بزرگتان در جای جای ایران عزیز و در برهه‌های حساس، پرچمدار شایسته‍ای برای دفاع از استقلال و تمامیت ارضی شد.

برکات قدوم مقدس آحاد رزمندگان ارتش در دفاع مقدس و اقدامات متعدد و عزت آفرین شما برادران مومن و خستگی ناپذیر در سال‍های پس از جنگ تحمیلی از حرکت در مسیر خودکفایی تا ارتقای آمادگی دفاعی و حضور دلگرم کننده در مردم یاری‍ها، حلاوت برخورداری از یک ارتش ولایتمدار، مستقل و مقتدر را به جان هر ایرانی غیرتمند و شایسته احترام، نشاند.

همرزم عزیز، اینک ارتش در مسیر تکامل و تعالی خود با همدلی مومنانه نیرو‌های مسلح و با تمسک به کلام وحی «اشداء علی الکفار، رحماء بینهم» مردم شریف کشورمان را به وجودتان امیدوارتر و دشمنان را از هرگونه تعدی به ایران سربلند اسلامی، ناامید کرده است.

امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مقایسه با گذشته به تعبیر ژرف و دوراندیشانه حضرت امام خامنه‍ای عزیز، انقلابی‍تر، مومن‍تر و کارآمدتر است و با تکیه بر بصیرت و توشه ارزشمند رضایت مقتدایش و محبت مردمی، پای در راه خدمت و جهاد و دست بر ماشه آتش دارد؛ اذن و فرمان نبرد که برسد طوفان خشم ملت رابر هر دشمنی می‌بارد.

برای همه توفیقات کسب شده، شکرگزار خدای متعالیم، یاد شهدای گرانقدر، جانبازان سرافراز و پیشکسوتان افتخار آفرین ارتش را گرامی می‍داریم و امید داریم در پرتو توجهات حضرت، ولی عصر، فرماندهی مدبرانه فرمانده معظم کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی و بهره مندی از معارف ناب اسلامی، همچنان سرباز شایسته امت بزرگ و عزتمند ایران سربلند اسلامی باشیم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر ستاد سید عبدالرحیم موسوی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها