کد خبر: ۵۲۳۹۷۶
زمان انتشار: ۱۶:۱۲     ۳۱ فروردين ۱۴۰۲
‌قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: رزمندگان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان ‌دو نفر از اعضای گروهک تروریستی جیش‌الظلم را که قصد ورود به کشور را داشتند، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل دادند.

به گزارش پایگاه 598، قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ‌رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق در روزهای گذشته طی یک سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، موفق به انهدام باندهای اشرار و گروهک‌های تروریستی شدند.

براساس این گزارش، همچنین رزمندگان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، دو نفر از اعضای گروهک تروریستی جیش‌الظلم را که قصد ورود به کشور را داشتند، دستگیر و به مقامات قضایی تحویل دادند.

این گزا‌‌رش می‌افزاید: همچنین فراجای سیستان و بلوچستان موفق به ضربه زدن به یکی از باندهای مهم سلاح و مهمات در جنوب شرق شدند که از این باند تعداد 154 قبضه سلاح جنگی و مقادیر قابل متنابهی مهمات کشف و ضبط شد و 2  نفر از افراد شاخص این باند دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

براساس این گزارش، در همین ‌ارتباط‌ سربازان گمنام امام زمان (عج) ‌نیز یکی دیگر از شبکه‌های قاچاق سلاح جنگی به داخل کشور را منهدم و تعداد 70 قبضه سلاح از این باند کشف کردند‌ و 2 نفر از اعضای باند ‌دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها