کد خبر: ۵۲۴۷۷۹
زمان انتشار: ۱۱:۵۶     ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲
مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش اخبار منتشر شده در خصوص واگذاری باشگاه استقلال به یک خریدار چینی را تکذیب کرد و گفت: معاون وزیر ورزش و مسئولان خصوصی‌سازی هرگونه موضوعی در این خصوص را رد کردند.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از ایرنا، مرتضی فلاح مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش امروز (یکشنبه) در واکنش به ادعای یک فرد چینی که مدعی خرید باشگاه استقلال شده و در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه این ادعا می‌تواند به واقعیت نزدیک باشد، اظهار داشت: برای نخستین بار است که این موضوع را از شما شنیدم و به همین دلیل در خصوص آن تحقیق کردم.

وی افزود: واگذاری باشگاه استقلال به یک خریدار چینی هم توسط سیدمحمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و هم توسط مسئولان سازمان خصوصی‌سازی رد شد. چنین موضوعی اصلا صحت ندارد.

فلاح در حالی قویا این موضوع را رد کرد که خریدار چینی مدعی شده بود به دنبال بررسی پیشینه باشگاه استقلال است و این باشگاه به دلیل داشتن ۲ قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا، ظرفیت سرمایه‌گذاری دارد.

گفتنی است روز گذشته یکی از مدیران ارشد باشگاه استقلال هم ضمن تکذیب واگذاری این باشگاه به خریدار چینی، عنوان کرد طبق قوانین باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به شرکت‌های خارجی واگذار نخواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها