کد خبر: ۵۲۵۰۱۲
زمان انتشار: ۱۰:۵۳     ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲
از گوشه و کنار خبر می‌رسد احتمال محرومیت وحید کاظمی داور دیدار پرسروصدای سپاهان اصفهان و پیکان بسیار زیاد است!

به گزارش پایگاه خبری 598، دیدارهای دو تیم سپاهان و پرسپولیس در حالی با برتری خُردکننده و ۵ برصفر تیم اصفهانی به پایان رسید که به گواه سعید مظفری‌زاده کارشناس داوری برنامه فوتبال برتر، وحید کاظمی دو اشتباه بزرگ مرتکب شد.

اخراج تمیروف در نیمه اول و پنالتی اعلام‌شده به سود سپاهان از نگاه این کارشناس داوری از اشتباهات وحید کاظمی بود که صدای مجتبی حسینی سرمربی پیکان را نیز درآورد.

هفته گذشته موعود بنیادی‌فر به دلیل اشتباهات عجیب در دیدار پیکان و پرسپولیس از قضاوت در هفته بیست‌ونهم البته بی‌سروصدا محروم شد. در این زمینه نوشته بودیم: موعود بنیادی‌فر در دقیقه ۷۹ بازی پیکان و پرسپولیس در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر، به سود شاگردان یحیی گل محمدی پنالتی بحث‌برانگیزی را اعلام کرد. اعلام این پنالتی با اعتراض گسترده اعضای تیم پیکان مواجه شد. ضمن این‌که بسیاری از کارشناسان داوری پنالتی روی پریرا را اشتباه اعلام کردند. پس از این مسابقه به صورت دقیق مشخص نبود بنیادی‌فر برخورد مدافع پیکان با پریرا را پنالتی اعلام کرده یا این‌که برخورد توپ به دست محمدعلی کاظمی!

از طرفی کارشناسان برنامه فوتبال برتر به جز محمد فنایی نیز گفتند بهروز نوروزی‌فر هیچ خطایی روی مهاجم برزیلی مرتکب نشده است.

با این وجود داور بازی پس از ۳ روز با انتشار فیلمی از لحظه پشت پا زدن نوروزی‌فر به پریرا، نوشت: آقای کارشناس این پشت پا زدن را ندیدی! واکنش کمیته داوران اما شاید جالب‌تر بود؛ اسامی داوران هفته بیست‌ونهم در حالی اعلام شد که خبری از موعود بنیادی‌فر داور جنجالی دیدار بحث‌برانگیز پیکان و پرسپولیس در میان آن‌ها نبود.

حالا باید منتظر اعلام لیست داوران هفته سی‌ام لیگ برتر باشیم که احتمالا نام وحید کاظمی داور مازندرانی دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و پیکان در آن دیده نخواهد شد!

منبع: روزنامه خبر ورزشی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها