کد خبر: ۵۲۶۱۷۳
زمان انتشار: ۱۱:۳۸     ۱۷ خرداد ۱۴۰۲
رامین رضاییان با وجود این‌که به صورت ضمنی حرف از جدایی زده است، اما به نظر نمی‌رسد فصل بیست‌وسوم با پیراهنی غیر از پیراهن طلایی سپاهان دیده شود.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از ورزش سه، رامین رضاییان پس از جدایی از اردوی سرخپوشان پایتخت با قراردادی دو ساله به سپاهان پیوست تا با پر کردن جای دانیال اسماعیلی‌فر که دو سال خوب را در اردوی طلایی‌پوشان اصفهانی تجربه کرده بود، توانایی‌های خودش را هم در جایی که در معرض دید و توجه قرار داشت، به عنوان جانشین مدافع راست جدید پرسپولیس تیم محبوبش به طور کامل نشان بدهد.

اگرچه فصل برای سپاهان و رضاییان با قهرمانی تمام نشد، اما در مسیر زندگی حرفه‌ای رامین رضاییان طی لیگ بیست‌ودوم اتفاقاتی رخ داد که هیچ‌گاه از ذهن این مدافع راست توانمند پاک نخواهد شد.

رضاییان پیش از پیوستن به سپاهان شاید حتی تصور این‌که در جام جهانی بازی کند را با توجه به صعود راحتی که اسکوچیچ رقم زده بود و خیلی‌ها او را مربی ایران در قطر ۲۰۲۲ می‌دانستند، نداشت، اما اختلافات درونی سبب شد تا کیروش بازگردد. رضاییان در بازی اول تیم ملی مقابل انگلیس از ابتدا بازی نکرد، اما در دو دیدار بعدی برابر ولز و آمریکا به مرد ثابت تیم ملی بدل شد و گلزنی مقابل ولز او را در تاریخ فوتبال ایران ماندگار کرد.

در سپاهان هم ماجرا برای رضاییان با گل‌زنی مقابل استقلال در هفته اول فوق‌العاده شروع شد و به پایان رسید. سپاهان قهرمان نشد، اما رضاییان با ارسال ۷ پاس گل، زدن ۷ گل و حضوری موثر در روند طلایی‌پوشان اصفهانی، یک بار دیگر توانایی‌هایش را به رخ اهالی فوتبال کشید و آن‌ها را به تحسین واداشت.

پس از پایان آخرین دیدار سپاهان برابر مس کرمان که با پیروزی شاگردان مورایس تمام شد و اما به قهرمانی منجر نشد، رضاییان در اقدامی عجیب طوری مصاحبه کرد که انگار آخرین بازی خود را برای سپاهان انجام داده است، اما این بازیکن همچنان یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارد و شواهد و قرائنی که طی روزهای اخیر دیده شده، نشان می‌دهد که این بازیکن با وجود مصاحبه‌هایی که گمانه‌زنی برای جدایی‌اش را قوت بخشید، به حضور خود در سپاهان ادامه می‌دهد.

رضاییان با قراردادی ۲ ساله در ابتدای لیگ بیست‌ودوم به سپاهان پیوست و بندی هم در قرارداد این بازیکن برای جدایی مشروط گنجانده نشده تا با استناد به آن بتواند به صورت یکطرفه قراردادش را فسخ کند و جدا شود.

البته در قرارداد رامین رضاییان هم مانند بسیاری از فوتبالیست‌های حرفه‌ای رقمی برای جدایی و پیوستن به باشگاهی دیگر در نظر گرفته شده است؛ رقمی که در صورت پا پیش گذاشتن هر باشگاهی برای جذب مدافع ملی‌پوش طلایی‌پوشان اصفهانی رقم قابل توجهی را به باشگاه سپاهان وارد خواهد کرد که با آن می‌توانند به راحتی برای جذب یک مدافع راست توانمند در سطح رضاییان اقدام کنند.

با این اوصاف اگرچه امکان جدایی رامین رضاییان از سپاهان همچنان وجود دارد، اما رخ دادن این اتفاق دیگر خیلی محتمل نیست و مورایس می‌تواند روی در اختیار داشتن این بازیکن برای فصل پیش رو هم حساب باز کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها