کد خبر: ۵۲۶۳۲۵
زمان انتشار: ۰۹:۰۲     ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
باشگاه استقلال اعلام کرد سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید برای بازدید از امکانات و مذاکره با این باشگاه به ایران می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری 598، رسانه باشگاه استقلال نوشت: «این باشگاه بر اساس وظیفه ذاتی خود که همانا تلاش برای کسب رضایت هواداران عزیز و گرامی است، مذاکرات خود را با چند مربی مطرح داخلی و خارجی آغاز کرده و به طور همزمان پیش می‌برد.

بر همین اساس و همانطور که سید حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه نیز پیش از این اعلام کرده بود، برنامه‌های کاری و‌ رزومه چند مربی در حال بررسی است که یکی از این گزینه‌ها، سرمربی پیشین رئال مادرید و تیم‌های ملی اسپانیا، عربستان و عمان است.

باشگاه استقلال نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا بهترین و مناسب‌ترین گزینه را برای نیمکت فصل آینده انتخاب کند. به جهت رعایت شأن و اعتبار باشگاه استقلال و همین‌ طور بازدید از امکانات و شرایط باشگاه، آقای لوپز راهی ایران می‌شود تا پس از حضور در تهران و آشنایی بیشتر با ظرفیت‌های باشگاه استقلال، مذاکرات به صورت حضوری نیز ادامه یابد.

نکته قابل توجه این که باشگاه استقلال به طور همزمان گفت‌وگوهای خود را با سایر سرمربیان داخلی و خارجی مد نظر، ادامه می‌دهد».

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها