کد خبر: ۵۲۶۹۵۶
زمان انتشار: ۱۰:۱۱     ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
با استفاده از بند حق فسخ؛
با اعلام نشریه معتبر اسپانیا، پاکو خمز سرمربی تیم فوتبال تراکتور گزینه اصلی هدایت تیم دپورتیوو لاکرونیا است و با استفاده از بند فسخ خود می‌تواند از باشگاه ایرانی جدا شود.

به گزارش پایگاه خبری 598، پاکو خمز سرمربی اسپانیایی که در میانه‌های فصل گذشته لیگ برتر ایران هدایت تیم تراکتور را بر عهده گرفت، قراردادش را با این باشگاه ایرانی تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرد. خمز حتی در پایان فصل قبل، برنامه‌ها و لیست بازیکنان مدنظرش را به مدیران تراکتور تحویل داد و طبق برنامه باید چند هفته دیگر برای آغاز کارش به تراکتور اضافه شود.

با این حال اخبار رسانه‌های اسپانیا حاکی است پاکو خمز گزینه اصلی هدایت تیم دپورتیوو لاکرونیا است؛ باشگاهی که در لیگ دسته سوم اسپانیا حضور دارد و موفق نشد به رقابتهای لیگ دسته دوم صعود کند.

سابقه بازی خمز در دپورتیوو از یک سو و انتخاب «فرناندو سوریانو» که ارتباط خوبی با این مربی دارد به عنوان مدیر ورزشی باشگاه از جمله دلایلی است که به شایعات دامن زده است.

این در شرایطی است که روزنامه معتبر مارکا اسپانیا بحث حضور خمز در دپورتیوو را فراتر از شایعه دانست.

در بخشی از خبر این روزنامه آمده که با عنوان «تمام جاده‌های دپورتیوو به پاکو جمز منتهی می‌شود» آمده است:

«‌سوریانو به دنبال مربی‌ای است که با ایده‌هایش برای دپورتیوو هماهنگ باشد. پاکو خمز، فرناندو سوریانو را به خوبی می‌شناسد. سوریانو با او قرارداد امضا کرد تا جایگزین کارسدو در ایبیزا شود و قبل از آن در رئال ساراگوسا هم تیمی بودند. اما سوریانو هم پاکو را خوب می‌شناسد. او می‌داند که خمز مربی‌ای است که باشگاه و شهر را می‌شناسد (او با خانواده اش در کورونیا زندگی می‌کند).»

شوک به فوتبال ایران/ پاکو خمز در آستانه جدایی از تراکتور!

به گزارش خبرنگار مهر، شاید این تصور وجود داشته باشد که خمز قراردادش را با تراکتور تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرده و نمی‌تواند باشگاه ایرانی را ترک کند. با این وجود، روزنامه مارکا مدعی است خمز می‌تواند از بند فسخ قراردادش در ماه جولای استفاده و تراکتور را ترک کند.

همچنین وب سایت estadiodeportivo در گزارشی با تیتر «پاکو خمز ممکن است به اسپانیا بازگردد» نوشت: «دپورتیوو لاکرونیا پس از ناکامی در صعود به لیگ دسته دوم، در حال حاضر به فکر فصل آینده است. فرناندو سوریانو مدیر ورزشی جدید باشگاه نام خمز را در لیست خود برای نشستن روی نیمکت دارد.»

این رسانه اسپانیایی هم با اشاره به قرارداد خمز با تراکتور تا سال ۲۰۲۶ اعلام کرد بند فسخ قرارداد این مربی با تراکتور برای باشگاه دپورتیوو به راحتی قابل قبول است.

شوک به فوتبال ایران/ پاکو خمز در آستانه جدایی از تراکتور!

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها