کد خبر: ۵۲۷۶۵۴
زمان انتشار: ۱۴:۵۲     ۱۷ تير ۱۴۰۲
پرسپولیس قصد دارد یک مدافع چپ خارجی جذب کند و شاید این بازیکن عراقی باشد.

به گزارش پایگاه خبری 598، یکی از پست‌هایی که پرسپولیس در آن نیاز به تقویت دارد، دفاع چپ است. علی نعمتی و وحید امیری دو گزینه‌ای هستند که در ترکیب فعلی پرسپولیس توانایی بازی در این پست را دارند. با این حال همه می‌دانند که پست اصلی امیری مدافع چپ نیست و کیفیت فنی این بازیکن در خط میانی و خط حمله به مراتب بالاتر از خط دفاعی است. نعمتی در حال حاضر مصدوم است و بعد از عمل جراحی که داشت،چند هفته زمان لازم دارد تا بتواند به تمرینات گروهی بازگردد.

از همین رو امیری تنها گزینه یحیی برای شروع لیگ است و سرمربی پرسپولیس قصد دارد این پست را در تیمش تقویت کند. در ابتدا صحبت از حضور ابوالفضل جلالی مدافع استقلال در پرسپولیس بود ولی این انتقال صورت نگرفت و جلالی بعد از حضور نکونام در استقلال ماندنی شد. شنیده‌ها حاکی از آن است که یحیی می خواهد یک مدافع چپ خارجی جذب کند و یکی از کسانی که برای این پست به او و باشگاه پرسپولیس معرفی شده، ضرغام اسماعیل مدافع چپ عراقی است.

این بازیکن ۲۹ ساله که طی سال‌های اخیر بارها به پرسپولیس لینک شد ولی در نهایت به ایران نیامد، بار دیگر مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته است. حال باید دید این بار طلسم پرسپولیسی شدن این بازیکن شکسته خواهد شد و یا اینکه دوباره داستان پرسپولیس و ضرغام سرنوشت مشابه‌ای خواهد داشت.

 

منبع: روزنامه خبر ورزشی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها