کد خبر: ۵۳۰۹۱۷
زمان انتشار: ۱۴:۲۲     ۰۴ آبان ۱۴۰۲
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره درگیری دو بازیکن این تیم در جریان بازی با استقلال تاجیکستان واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه خبری 598، سهراب انتظاری در گفت‌وگو با فارس در خصوص برد تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به نظرم پرسپولیس بازی خوبی انجام داد به خصوص اینکه هواداران هم به استادیوم آمده بودند و حمایت خوبی از تیم پرسپولیس در این بازی انجام دادند. با وجود اینکه در اوایل بازی پنالتی دادیم اما بیرانوند به خوبی پنالتی را مهار کرد تا پرسپولیس به بازی برگردد. بعد از اینکه بیرانوند پنالتی را گرفت پرسپولیس دوباره به بازی برگشت و 2 گل زدیم و چند گل هم نزدیم.

وی در خصوص درگیری محمدحسین کنعانی‌زادگان و سروش رفیعی در جریان بازی که منجر به تعویض هر دو بازیکن شد، گفت: واقعیت این است که کنعانی‌زادگان با صحبت‌هایش نشان داد که چقدر ساده و بی‌ریا است اما این چند روز هجمه زیادی روی او به راه افتاد که فکر می‌کنم حرف‌های او شوخی بود اما همین حرف‌ها جنجال زیادی به راه انداخت. متأسفانه کنعانی‌زادگان را در این چند روز اذیت کردند. کشتی‌گیران پهلوان هستند و درست نبود که این مسائل مطرح شود. متأسفانه فشار زیادی روی کنعانی‌زادگان وجود داشت که این حواشی اثرش را در بازی گذاشت. از طرفی دیگر سروش رفیعی هم بازیکن بسیار با اخلاقی است و کسی از او این رفتارها را سراغ ندارد. این اتفاقات در فوتبال پیش می‌آید و به نظر من این مسائل طبیعی است و نباید زیاد به آن دامن زد اما امیدوارم دیگر تکرار نشود.

انتظاری در خصوص تاکتیکی که یحیی گل‌محمدی در بازی با استقلال تاجیکستان اتخاذ کرده بود، عنوان کرد: به نظر من گل‌محمدی کار درستی کرد که در این بازی با تاکتیک جدیدی تیم را به زمین فرستاد چرا که استقلال تاجیکستان خیلی ما را اذیت نمی‌کرد و بهترین موقع بود تا با تاکتیک جدید بازی کند. پرسپولیس ابزار هجومی خیلی خوبی دارد و مطمئناً وقتی مصدومان برسند شرایط بهتر هم خواهد شد. پرسپولیس به انجام بازی هجومی معروف است و هواداران بازی هجومی را می‌پسندد هرچند وقتی شما هجومی بازی می‌کنید احتمال ضد حمله خوردن هم دارید اما فوتبال همین است و باید برای هر شرایطی خود را آماده کنید.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص بازی این هفته این تیم مقابل ملوان در انزلی تصریح کرد: من مقابل ملوان در انزلی زیاد بازی کردم. این تیم امسال خیلی خوب و متفاوت بازی می‌کند. جلوی هواداران ملوان بازی کردن واقعاً سخت است چرا که در انزلی حتی اگر طرفدار استقلال یا پرسپولیس باشند هم در بازی ملوان، همه طرفدار این تیم هستند و دیگر قرمز و آبی معنا نمی‌دهد. ملوان امسال تیم متفاوتی است و تا اینجا هم نتایج خوبی گرفته اما پرسپولیس باید روند خوب خود را هم در لیگ و هم در آسیا ادامه دهد تا با برد به تهران برگردد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها