امـام صـادق (عليه السلام) فرمـودند: مانند ارباب به عيوب ديگران نگاه نکنید ، بـلكه چـون بنـده اى متـواضع، عيب هاى خود را وارسى كنيد. تحف العقول/ 295

      
کد خبر: ۵۳۳۶۲۱
زمان انتشار: ۱۳:۴۷     ۲۶ دی ۱۴۰۲
منابع خبری از کشته شدن تاجر دیگر عراقی که همکار پیشرو دزایی بوده و با موساد ارتباط داشته است خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از ایسنا، شبکه رووداو گزارش داد که ایران ساعت ۱۱:۳۰ شب گذشته با ۱۰ فروند موشک مقر تروریست‌ها در اربیل را هدف قرار داد.

در این گزارش آمده است که در این حمله علاوه بر «پیشرو دزایی»، تاجر کرد و جاسوس موساد همکار وی به نام «کرم میخائیل» تاجر مسیحی عراقی نیز کشته شده است.

کرم میخائیل در زمان حمله در منزل دزایی حضور داشته است.

وی شهروند مسیحی عراقی اهل بغداد و متولد سال ۱۹۸۱ است. میخائیل رئیس شرکت واردکننده تجهیزات برق«الریان» بوده و در شرکت سامسونگ نیز سهم داشته است.

وی همچنین به مدت دو سال به عنوان پیمانکار در پروژه بولیوارد مشارکت داشته است.

برخی منابع خبری اعلام کردند که کرم میخائیل تابعیت انگلیسی نیز داشته و روابط قوی با موساد دارد.

پیش از این، خبرگزاری المطلع گزارش داد که در حملات موشکی بامداد امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مقر تروریست‌ها، منزل « پیشرو دزایی»، تاجر بزرگ کرد و رئیس شرکت امنیتی «فالکون» در اربیل واقع در اقلیم کردستان عراق هدف قرار گرفته و او کشته شده است.

بر اساس این گزارش پسر این تاجر کرد نیز در این حمله زخمی شده است.

بر اساس اطلاعاتی که خبرگزاری المطلع به آن‌ها دست یافته است، دزایی در حمله موشکی سپاه به مقر موساد در اربیل کشته شده است.

در این گزارش آمده است که رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در پی این حمله موشکی هشتگ «شکار بزرگ» را منتشر کردند.

در این گزارش آمده است که دزایی رئیس شرکت فالکون بوده و او در واقع پوشش موساد و مسئول محافظت از این سازمان در اربیل  و همچنین مسئول حمایت‌های لجستیکی از آن‌ها نیز بوده است.

در بخشی از این گزارش آمده است، مقر رسمی شرکت فالکون در مصر است و این شرکت به همراه شرکت‌های دیگر وظیفه و مسئولیت مشخص کردن پایگاه‌ها و اهداف از طریق پلاک خودروها و فناوری‌های دیگر را  برعهده دارند.

این خبرگزاری نوشت: یکی دیگر از مهم‌ترین این شرکت‌ها، شرکت EIA است که یک آژانس اصلی وابسته به سازمان آمار آمریکا به شمار می رود و مسئول جمع‌آوری، تحلیل و نشر اطلاعات است.

این شرکت، شریک اساسی شرکت فالکون است که رئیس آن در بمباران مقر موساد کشته شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها