کد خبر: ۵۳۳۶۶۰
زمان انتشار: ۰۹:۵۳     ۲۷ دی ۱۴۰۲
با وجود اینکه هزینه نهایی حج تمتع ۱۴۰۳ هنوز مشخص نیست، سازمان حج و زیارت برای تکمیل ظرفیت کاروان‌ها، برخی دیگر از دارندگان فیش حج را امروز۲۷ دی برای پیش‌ثبت‌نام این سفر معنوی فرا خواند.

به گزارش پایگاه خبری 598، از سهمیه ۸۲ هزار و ۵۰۰ نفری ایران برای حج آینده، حدود ۲۰ هزار نفر برای تشرف به این سفر معنوی پیش ثبت‌نام کرده‌اند.

بر همین اساس، سازمان حج و زیارت برای حج تمتع ۱۴۰۳ اولویت جدیدی اعلام کرد. یکی از مدیران دفاتر زیارتی محمد غلامی می‌گوید که «دارندگان فیش حج تا پایان مرداد ۸۶ هم از امروز ۲۷ دی می‌توانند در کاروان‌های حج نام‌نویسی کنند.» شرط ثبت‌نام اولیه «پرداخت ۱۴۰ میلیون تومان به عنوان هزینه علی‌الحساب» است.

آغاز پیش ثبت‌نام اولویت جدید حج ۱۴۰۳+ جزئیات

در پیش ثبت‌نام حج تمتع آینده، دارندگان فیش تا پایان سال ۸۵ در اولویت نخست قرار دارند. همچنین دارندگان فیش تا پایان اردیبهشت ۸۶ و پایان تیر ۸۶ اولویت‌های بعدی هستند. بر اساس برنامه سازمان حج و زیارت، دارندگان فیش حج از اول مرداد ۸۶ به صورت روزشمار در صورت تکمیل نشدن ظرفیت‌ها فراخوانده می‌شوند.

هنوز هزینه نهایی حج تمتع آینده مشخص نیست و برخی از مشمولان هم نگران بالا رفتن این هزینه هستند. با این وجود، رئیس سازمان حج و زیارت سیدعباس حسینی می‌گوید که «درخواست افزایش سهمیه بیشتر برای حج آینده را به سعودی‌ها دادیم.»

منبع: فارس
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها