کد خبر: ۵۳۴۷۴۲
زمان انتشار: ۱۴:۲۹     ۰۷ اسفند ۱۴۰۲
برای باز شدن پنجره؛
با اینکه هنوز نام پرسپولیس در بین باشگاه‌هایی که با محرومیت پنجره نقل و انتقالاتی دیده می شود اما هیچ خطری این تیم را بابت استفاده از بازیکنان جدید تهدید نمی کند.

به گزارش پایگاه خبری 598، تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر با تغییراتی در کادر فنی و بازیکنان جدید خود مواجه شد و علاوه بر جایگزینی «اوسمار ویه را» به جای یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید این تیم، سرخ‌ها، عیسی آل کثیر، عبدالکریم حسن، «اوستون ارونوف» ابوالفضل بابایی، محمد خدابنده‌لو و نیما معروف بیگی را خریداری کردند و محمد عمری، میلاد سرلک و آرش مهری بابادی از جمع سرخ‌ها جدا شدند.

پرسپولیسی‌ها به دلیل عدم پرداخت مالیات قرارداد «بوژیدار رادوشوویچ» دروازه‌بان اسبق خود، با پنجره نقل و انتقالاتی بسته مواجه شدند و نتوانستند از ابتدای هفته شانزدهم از بازیکنان جدید خود استفاده کنند.

پیش از برگزاری بازی هفته هفدهم برابر تراکتور، باشگاه پرسپولیس خبر از تاییدیه پرداخت مالیات رادوشوویچ توسط وکیل او به فیفا و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی خود داد و همین موضوع باعث شد تا کادر فنی این تیم بتواند از عیسی آل کثیر در ترکیب استفاده کند.

چند وقت پیش فدراسیون جهانی فوتبال از سیستم «registrationbans» رونمایی کرد که به واسطه آن تمام باشگاه‌های جهان که با پنجره نقل و انتقالاتی بسته مواجه باشند نام آنها در سایت فیفا دیده خواهد شد.

با نگاهی به سایت فیفا هنوز نام پرسپولیس در بین تیم‌هایی که با پنجره نقل و انتقالاتی بسته مواجه هستند دیده می‌شود که این موضوع نمی‌تواند دردسری برای سرخ‌ها به وجود آورد. مسؤولان پرسپولیس بلافاصله پس از اینکه تاییدیه وکیل رادوشوویچ در پورتابل سایت فیفا بارگذاری شد، در تماس با مسؤولان فیفا این موضوع را سریعاً به آنها اعلام کردند و مسؤول مربوطه فدراسیون جهانی به سرخ‌ها این اطمینان را داد که پنجره نقل و انتقالاتی آنها باز شده و می‌توانند اسامی بازیکنان جدید خود را به ثبت برسانند.

نام پرسپولیس در بین «ممنوع‌ها»/ خطری سرخ‌ها را تهدید نمی‌کند

همچنین مسؤول فیفا به مدیران پرسپولیس اعلام کرد که پاک شدن نام پرسپولیس از سایت فیفا ممکن است زمان‌بر باشد و هیچ خطری سرخ‌ها را بابت عدم استفاده از بازیکنان جدید تهدید نخواهد کرد.

پرسپولیسی‌ها همچنین آی تی سی دو بازیکن جدید خارجی خود «عبدالکریم حسن» و «اوستون ارونوف» را نیز دریافت کرده اند و «اوسمار» می‌تواند از این دو بازیکن خود در دیدار برابر ذوب آهن بهره ببرد.

دیدار تیم‌های ذوب آهن و پرسپولیس روز چهارشنبه ۹ اسفند از ساعت ۱۷:۱۵ و در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها