إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنْتُمْ تُوعَدُونَ(فصلت 30) * * * به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!

      
کد خبر: ۵۳۴۹۲۲
زمان انتشار: ۰۸:۰۷     ۱۶ اسفند ۱۴۰۲
در آیین اختتامیه نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم، برگزیدگان و شایسته‌های تقدیر جشنواره نهم معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری 598، در آیین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم که امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ با حضور سردار کبیری‌پور جانشین فرماندهی سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم، مسئولان استانی و اصحاب رسانه در تالار شهر برگزار شد، از برگزیدگان جشنواره نهم تقدیر شد.

 

اسامی برگزیدگان نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر قم

برگزیدگان بخش خبر:

یوسف شعبانعلی / نفر سوم / خبرگزاری حوزه

فاطمه سرو دلیر / نفر دوم / پایگاه خبری‌تحلیلی فردونیوز

سید محمد ابراهیم جنابان / نفر اول / خبرگزاری ایرنا

 

برگزیدگان بخش یادداشت و سرمقاله:

ابوالفضل شهبازی / سوم مشترک / نشریه خط حزب‌الله

علی ملکوتی‌نیا / سوم مشترک / نشریه ماهنامه مبلغان

فائزه سادات حسینی / رتبه دوم / موسسه فرهنگی فکرت

علی بهاری / رتبه اول / پایگاه خبری و تحلیلی وقایع روز

 

 

برگزیدگان بخش مصاحبه:

محمد رسول صفری / رتبه سوم / خبرگزاری حوزه

محبوبه حقیقت / رتبه دوم / خبرگزاری فارس

مهنوش بهروز / رتبه اول / خبرگزاری ایکنا

 

برگزیدگان بخش گزارش خبری:

مژگان فرهنگیان / رتبه سوم / خبرگزاری ایکنا

وجیهه غلامحسین زاده / رتبه دوم / پایگاه خبری شهر بیست

راضیه رضائی / رتبه اول / پایگاه خبری شهر بیست

 

برگزیدگان بخش تیتر:

زهرا صفری ورزنه / رتبه سوم / فرهنگ نگار

محمدحسین کتابی / رتبه دوم / خبرگزاری رسا

محمد مهدی عنایت پور / رتبه اول / پایگاه خبری شهر بیست

 

برگزیدگان بخش مستند:

مهراب اکبری شهپر / رتبه سوم / صدا و سیمای مرکز قم

محدثه حسن پور / رتبه دوم / صدا و سیمای مرکز قم

در این بخش اثری حائز رتبه اول نشد

 

برگزیدگان بخش کلیپ و گزارش ویدئویی:

مهشید ساجدی / رتبه سوم / صدا و سیمای مرکز قم

محمد توکلی / رتبه دوم / مرکز آفرینش های هنری بسیج قم

حسن آزادگان / رتبه اول / خانه هنر سُها

 

برگزیدگان بخش پادکست:

فاطمه عسکری / رتبه سوم / رادیو معارف

امیرحسین یاوری / رتبه دوم / رادیو قم

منیره ماشااللهی / رتبه اول / رادیو قم

 

برگزیدگان بخش اینفوگرافی وموشن‌گرافیک:

مهدی هواسی / رتبه سوم / قمنا (پایگاه اطلاع‌رسانی خبر قم)

محمدصالح ترکمنی / رتبه دوم / خبرگزاری حوزه

در این بخش اثری حائز رتبه اول نشد

 

برگزیدگان بخش عکس:

هدی حاج غفاری / رتبه سوم / خبرگزاری ایکنا

حسین شاه‌بداغی / رتبه دوم / خبرگزاری ایکنا

حمید عابدی / تقدیر ویژه / خبرگزاری ایرنا

 

برگزیدگان بخش ویژه جشنواره:

محسن محمودآبادی / پایگاه تحلیلی خبری ۵۹۸ / برگزیده بخش ویژه «حضرت ابوذر؛ جهت‌نمای حقیقت»

حسین حیدری برگزیده / پایگاه خبری‌تحلیلی فرهنگ‌نگار / برگزیده بخش ویژه «اصلاح الگوی مصرف»

زهره بیادی / صدا و سیمای مرکز قم / برگزیده بخش ویژه «نقش حضرت معصومه (س) در تمدن نوین اسلامی و شکل‌گیری و تقویت انقلاب و محور مقاومت»

حسن شیخ حایری / پایگاه اطلاع‌رسانی تابناک / برگزیده بخش ویژه «قم؛ تجلی تحول»

عطا یاوری / وبسایت مَناهج / برگزیده بخش ویژه «یکصدسالگی بازتاسیس حوزه علمیه قم؛ آثار و برکات»

شایسته‌های تقدیر:

محمدحسین حسینی طلب / قمنا (پایگاه اطلاع‌رسانی خبر قم) / شایسته تقدیر بخش اینفوگرافی وموشن‌گرافیک

محمدپورخان / خبرگزاری رسا / شایسته تقدیر بخش اینفوگرافی وموشن‌گرافیک

 

علیرضامحمدلو / خبرگزاری ایرنا / شایسته تقدیر یادداشت وسرمقاله

علی حسنی‌پور / خبرگزاری حوزه / شایسته تقدیر یادداشت وسرمقاله

 

مصطفی معارف وند / صدا و سیمای مرکز قم / شایسته تقدیر بخش مستند

محمد مهدی حاتمی / گروه اسوه مدیا / شایسته تقدیر بخش مستند

 

فاطمه محمدی / پایگاه خبری آستان بهارستان / شایسته تقدیر گزارش خبری

محدثه نعیمی فرد / خبرگزاری ایکنا / شایسته تقدیر گزارش خبری

 

سید محمدمهدی رکنی‌حسینی / خبرگزاری حوزه / شایسته تقدیر کلیپ و گزارش ویدئویی

علی پاپی صادقی / صدا و سیمای مرکز قم / شایسته تقدیر کلیپ و گزارش ویدئویی

 

سمیرا غفوری منش / خبرگزاری بسیج / شایسته تقدیر پادکست

 

سعید چراغی / خبرگزاری رسا / شایسته تقدیر بخش تیتر

سیدقوام صفوی / خبرگزاری رسا / شایسته تقدیر بخش تیتر

 

فاطمه فانی / خبرگزاری پانا / بخش بخش عکس

مهدی ربانی / خبرگزاری رسا / شایسته تقدیر بخش عکس

 

مهدی حاجیلو / خبرگزاری فارس / شایسته تقدیر مصاحبه

سعیده کرامتی / خبرگزاری فارس/ شایسته تقدیر مصاحبه

 

حمیدرضا جعفرزاده / پایگاه اطلاع‌رسانی تابناک / شایسته تقدیر بخش خبر

 

جوایز نفرات برگزیده:

رتبه اول: تندیس جشنواره، لوح تقدیر و ۴۰ میلیون ریال هدیه نقدی

رتبه دوم: لوح تقدیر و ۳۰ میلیون ریال هدیه نقدی

رتبه سوم: لوح تقدیر و ۲۰ میلیون ریال هدیه نقدی

 

جوایر شایسته‌های تقدیر:

لوح تقدیر و ۵ میلیون ریال هدیه نقدی

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها