کد خبر: ۵۳۵۵۵۳
زمان انتشار: ۱۱:۰۰     ۱۶ فروردين ۱۴۰۳
چه کسی بیرو را مصدوم کرد؟
مصدومیت دروازه بان ملی پوش پرسپولیس انتقادهایی را از حضور او در اردوهای فصل جاری زیر نظر امیر قلعه نویی در تیم ملی ایران به همراه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری 598، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس قصد داشت دور از چشم رسانه‌ها به درمان مچ دست خود بپردازد اما انتشار این خبر باعث شد تا بار دیگر آسیب دیدگی‌های او در فصل جاری مورد بررسی و نقد قرار بگیرد.

بیرانوند که در فصل جاری حضور مستمری در بازی‌های تیم باشگاهی و همچنین دروازه تیم ملی ایران داشت با استراحت با آسیب دیدگی‌های مختلفی هم دست و پنجه نرم کرد. شکستگی فک، کشیدگی همسترینگ و مصدومیت از ناحیه مچ دست باعث شد تا همه چیز سر کادر فنی تیم ملی ایران خراب شود.

گرچه بیرانوند مصدومیت‌های جدی در اردوهای تیم ملی ایران داشت اما توانست یکی از مهره‌های اصلی تیمش در فصل جاری باشد تا بیشترین میزان حضور در ترکیب سرخپوشان در فصل جاری را با خود حمل کند.

جزییات «گچ» گرفتن دست بیرانوند/ تن و بدن پرسپولیس دوباره لرزید!تصویری از گچ گرفتن دست علیرضا بیرانوند

حالا مصدومیت از ناحیه مچ دست باعث شده تا احتمالاً بیرانوند چهار بازی پیش روی تیمش در لیگ برتر و جام حذفی را از دست بدهد تا سرخ‌ها بار دیگر با بحران نداشتن جانشین مطمئن برای بیرانوند روبرو شوند و همین امر حاشیه‌هایی درباره مصدومیت او در بازی‌های ملی را به همراه بیاورد.

این در حالی است که بیرانوند هیچ مشکلی در اردوی اخیر تیم ملی ایران نداشت و تنها یک بار به پزشک تیم ملی ایران در خصوص درد کهنه و قدیمی خود از همین ناحیه مچ اشاره می‌کند اما با بررسی و انجام آزمایش مشخص می‌شود مشکلی ندارد.

از این رو در تمرینات هم حضور فعال داشته و بدون مشکل پا به پای سایر دروازه‌بان‌های ملی پوش تمرین داشته است. با این حال مصدومیت او در اردوی تیم ملی یا تمرین‌های پرسپولیس به سوال اصلی طرفداران سرخپوشان تبدیل شده است. این در حالی است که واقعیت نشان دهنده موضوع دیگری در خصوص درد کهنه و قدیمی دروازه‌بان تیم ملی ایران است.

جزییات «گچ» گرفتن دست بیرانوند/ تن و بدن پرسپولیس دوباره لرزید!

فشردگی رقابت‌های فصل جاری فوتبال باشگاهی و ملی باعث شد تا بیرانوند قید عمل جراحی مچ دست خود را بزند اما فشار بالای عضلات دست او در روزهای اخیر باعث شد تا او در تمرین با سایر گلرهای پرسپولیس نیز غایب باشد و چاره‌ای جز پشت سر گذاشتن دوران نقاهت نداشته باشد.

حالا باید دید آیا بیرانوند باز هم دوره درمان خود را ناقص طی می‌کند یا دیگر چاره‌ای جز سپردن دست خود به تیغ جراحان و عدم حضور در یک ماه آینده ندارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها