کد خبر: ۵۳۵۹۷۶
زمان انتشار: ۱۴:۲۷     ۲۸ فروردين ۱۴۰۳
مدیر تیم فوتبال تراکتور نام سرمربی جدید این تیم را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری 598، سعید مظفری‌زاده مدیر تیم فوتبال تراکتور تبریز در خصوص آخرین وضعیت کادرفنی این تیم بعد از جدایی پاکو خمز اظهار داشت: محمد نصرتی به صورت موقت هدایت تیم را برعهده گرفته و در بازی با نساجی مازندران سرمربی تراکتور است و محمد عسگری نیز او را کمک خواهد کرد. بعد از این بازی کمیته فنی در خصوص کادرفنی تصمیم‌گیری خواهد کرد و بعد از جلسه با هیات مدیره سرمربی جدید تیم انتخاب خواهد شد.

وی افزود: نصرتی خودش یکی از گزینه‌های باشگاه است. کمیته فنی و هیات مدیره باید تصمیم بزرگی را در این خصوص بگیرند و مسلما این موضوع نیاز به زمان دارد و در اولین فرصت باید سرمربی جدید انتخاب شود. با توجه به بازی‌های پیش رو و حساسیت این دیدارها ما باید بهترین گزینه‌ را انتخاب کنیم تا در آینده پشیمان نشویم. تا زمان انتخاب سرمربی جدید به طور حتم نصرتی سرمربی تیم است و هم‌اکنون نیز تیم زیر نظر او تمرین می‌کند.

مدیر تیم تراکتور در خصوص گزینه‌های این باشگاه برای انتخاب سرمربی بیان کرد: کمیته فنی و هیات مدیره مسئول انتخاب سرمربی جدید هستند و همه کارها با هماهنگی آنها انجام خواهد شد. من هنوز اطلاعی کاملی از گزینه‌ها ندارم. امیدوار هستم اتفاقات بزرگ و خوبی برای تراکتور و هواداران این تیم رقم بخورد.

مظفری‌زاده در خصوص سفر ریکاردو آلوز به ترکیه عنوان کرد: با توجه به تعطیلی تمرینات این بازیکن برای انجام کارهای شخصی خود سفر یک روزه‌ای به ترکیه داشت و قرار بود روز دوشنبه بازگردد که با کنسل شدن پرواز، آلوز امروز به تمرینات تیم اضافه شده و آماده بازی با نساجی مازندران می‌شود.

 
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها