کد خبر: ۵۳۷۳۹۹
زمان انتشار: ۱۰:۴۹     ۱۲ خرداد ۱۴۰۳
معاون اجرایی رئیس جمهور:
معاون اجرایی رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری گفت: مدیریت کارتابلی و از راه دور در دولت سیزدهم به حداقل ممکن رسید و مدیریت میدانی و جهادی شکل گرفت و جایگزین آن شد.

به گزارش پایگاه خبری 598، محسن منصوری روز پنجشنبه در مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت سیدالشهدای خدمت و یاران شهیدش در گلستان شهدای اصفهان افزود: رفتارها و مرام آیت الله رییسی نمونه رفتار و منش مسوول تراز انقلاب اسلامی بود و فهرست کردن این ویژگی های رفتاری مثنوی هفتاد من می شود.

وی با بیان اینکه آیت الله رییسی نخستین کسی بود که در مقابل فساد شمشیر می‌کشید، اضافه کرد: مجموعه شاخص‌ها و استانداردهایی که آیت الله رییسی پایه گذاری کرد باید در دولت چهاردهم بروز و ظهور پیدا کند.

معاون اجرایی رییس جمهور با اشاره به انتقادهایی که در ابتدای دولت سیزدهم در مورد سیاست خارجی این دولت وجود داشت، گفت: امروز حوزه سیاست خارجی یکی از نقاط قوت کشور است.

منصوری با بیان اینکه آغاز به کار دولت سیزدهم و شهادت آیت الله رییسی در روز ولادت امام رضا (ع) رقم خورد خاطرنشان کرد: شهادت آیت الله رییسی و یاران شهیدش جمهوری اسلامی ایران را تا ده‌ها سال آینده بیمه کرد.

به گفته وی، شهدای خدمت همانند شهدای پانزدهم خرداد، دوران دفاع مقدس، مقاومت، امنیت و شهدای سلامت با نثار خون پاک خود تداوم انقلاب اسلامی را تضمین کردند.

معاون اجرایی رییس جمهور اظهار داشت: دولت سیزدهم بدنبال شکل گیری و تحقق دولت اسلامی بود و به قله نزدیک شده بود و گرچه امروز فرآیند و خط تحقق دولت اسلامی قطع نشده اما با فقدان آیت الله رییسی ضربه سنگینی خورد.

منبع: ایرنا
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها