کد خبر: ۵۳۸۲۵۲
زمان انتشار: ۱۱:۲۶     ۱۲ تير ۱۴۰۳
پیشنهاد وسوسه‌انگیز هوادار متمول؛
تلاش‌های باشگاه پرسپولیس برای حفظ مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر و علیرضا بیرانوند به‌تنهایی کافی نبود و در این میان باید تماس‌هایی از سوی نماینده هوادار متمول با این دسته از بازیکنان گرفته می‌شد تا آنها مجاب شوند برای ترک تیم حساب و کتاب دوباره و تجدید نظر کنند.

به گزارش پایگاه خبری 598، به نقل از فرهیختگان: با توجه به شرایطی که باشگاه پرسپولیس دارد واسطه‌ها سعی دارند به هر شکلی بازیکنان خود را به این باشگاه بفروشند و این در حالی است که هنوز تکلیف چند سرخپوش مشخص نیست. البته هدف اول مدیریت باشگاه این بوده و هست که تیم فصل قبل خود را با تغییراتی محدود حفظ کنند اما به نظر می‌آید خیلی دیر به این فکر افتادند.

ناگفته نماند در این بین برخی از بازیکنان هم حتی برای نشستن پای میز مذاکره منتظر دریافت مطالبات خود هستند. بماند که هوادار متمول هم یک‌سری از سرخپوشان را بد عادت کرده؛ چراکه یک عده از آنها به‌مانند فصل قبل برای عقد قرارداد جدید منتظر می‌مانند که این هوادار چقدر واریزی برایشان در نظر گرفته است. جالب اینکه همین نفرات بعد از توافق با باشگاه برای تمدید قرارداد مدعی می‌شوند که به عشق هواداران ماندند و پیشنهادات بهتری را رد کردند. 

همان‌طور که انتظار می‌رفت تلاش‌های باشگاه پرسپولیس برای حفظ مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر و علیرضا بیرانوند به‌تنهایی کافی نبود و در این میان باید تماس‌هایی از سوی نماینده هوادار متمول با این دسته از بازیکنان گرفته می‌شد تا آنها مجاب شوند برای ترک تیم حساب و کتاب دوباره و تجدید نظر کنند.

در 48 ساعت گذشته با واسطه‌گری یک بازیکن پرسپولیس پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی به بازیکنان نامبرده‌‌شد داده شد تا آنها تصمیم بگیرند شرایط را برای جدایی از پرسپولیس مجددا بررسی کنند. البته با توجه به عدم حمایت کنسرسیوم بانک‌ها از باشگاه پرسپولیس طبیعی بود که باز باید هوادار متمول به داد این تیم برسد.

ناگفته نماند یکی دو بازیکن بزرگ‌تر پرسپولیس در جریان برخی از مسائل پیرامون تیم‌شان قرار گرفته و حسابی موضع‌گیری کرده‌اند که چرا باید پرداختی‌ها برای یک‌سری از نفرات تیم متفاوت باشد.  اتفاقاتی که نشان می‌دهد اگر پرسپولیس بتواند ترابی، بیرو و دانیال را به هر قیمتی حفظ کند قدر مسلم این موضوع تبعاتی در تیم‌شان خواهد داشت. 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها