کد خبر: ۷۱۳۶۷
زمان انتشار: ۱۱:۱۹     ۱۵ مرداد ۱۳۹۱
آیت‌الله ممدوحی:
عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه خاتمی باید به ‌جای پنهان‌‌کاری و سیاسی‌کاری به صورت شفاف از مردم عذرخواهی کند، گفت: خاتمی در حال آزمون و خطا و پیدا کردن راهی برای بازگشت کم‌هزینه است.

آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس درباره بازگشت اصلاح‌طلبان به صحنه سیاسی کشور و اخباری مبنی برنامه‌نگاری محرمانه خاتمی به رهبر معظم انقلاب و ابراز برائت از فتنه، اظهار داشت: اگر خاتمی چنین نامه‌ای بنویسد که البته بعید به نظر می‌رسد، رهبر معظم انقلاب بهتر از هرکسی می‌توانند این موضوع را مدیریت کنند.

آیت‌الله ممدوحی با تاکید بر اینکه خاتمی باید به‌جای پنهان‌‌کاری به صورت شفاف از اقدامات گذشته خود برائت بجوید و از مردم عذرخواهی کند، گفت: ‌آنها فکر می‌کنند همه‌چیز با سیاسی‌کاری درست می‌شود در حالی که مردم خودشان به خوبی تحلیل سیاسی دارند و چنین اقداماتی را از اصلاح‌ط‌لبان نمی‌پذیرند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به علت چنین نامه‌نگاری‌هایی از سوی سران فتنه ادامه داد: وقتی حنای اصلاح‌طلبان بین مردم رنگ نگرفته آنها هم می‌خواهند با چنین کاری مورد توجه قرار گرفته و برای انتخابات به صحنه سیاسی برگردند.

* خاتمی از فتنه‌گران جدا نیست

وی در پایان تصریح کرد: خاتمی در طول 8 سال دوران ریاست‌جمهوری‌اش وفادار به قوانین اسلام نبود و جسارتی که در دولت او به مقدسات اسلام شد در طول تاریخ سابقه نداشت لذا وی با فتنه یکی است و فتنه جزء ذات آنهاست از این رو چنین نامه‌نگاری‌‌هایی سیاسی‌کاری است و آنها در حال آزمون و خطا و پیدا کردن راهی برای بازگشت کم‌هزینه به نظام هستند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها