کد خبر: ۷۱۷۸۱
زمان انتشار: ۰۱:۱۲     ۱۷ مرداد ۱۳۹۱
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: نتایج ملی پوشان ما نشانگر روزهای روشن وزنه برداری ایران است.

کورش باقری در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به لندن در خصوص عملکرد نواب نصیر شلال در دسته 105 کیلوگرم و کسب مدال نقره وی گفت: وقتی روس‌ها کنار رفتند فکر می‌کردم که نواب به مدال برسد اما اینکه رنگ مدال چه رنگی باشد را نمی‌دانستم.

وی ادامه داد: بهرحال شانس به ما رو کرد و ما از آن بهره لازم را بردیم و توانستیم یک مدال بسیار خوب را به دست بیاوریم.

باقری یادآور شد: شاید در این دسته شانس به نواب رو کرد اما این روزهای روشن وزنه‌برداری ایران را نشان می‌دهد و ما مانند روس‌ها نیستیم که خیلی مبهم از جدول رقابت‌ها کنار برویم.

وی تصریح کرد: در رقابت این دسته فقط روس‌ها نبودند و سایر مدعیان شرکت کردند. ضمن اینکه بلند کردن وزنه  227 کیلویی کار کمی نبود که نواب انجام داد.

باقری یادآور شد: وقتی نصیر شلال از مدال نقره‌اش مطمئن شد دیگر به آن قانع شده و خیلی برای قهرمان شدن تلاش نکرد.

وی در خصوص رقابت امشب وزنه‌برداران فوق سنگین ایران گفت: هر دو نفرشان شانس مدال دارند و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند. از حالا چیزی قطعی نیست هر چند که هدف ما طلا و نقره است و باید ببینیم تا زمان مسابقه چه پیش می‌آید.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در پایان در خصوص اینکه آیا سلیمی می‌تواند رکورد جهان المپیک را جابجا کند، گفت: فعلا به دنبال محرز کردن طلای وی هستیم چرا که رکورد شکنی خیلی اهمیت ندارد و مدال گرفتن برای ما مهمتر است. در دسته  94 کیلوگرم هم ایلیا رکورد زد اما همچنان رکورد یک ضرب من باقی ماند اما مگر اسمی از من آوردند؟ پس کسب مدال خیلی مهمتر از رکوردشکنی است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها