کد خبر: ۷۲۲۷۵
زمان انتشار: ۱۷:۲۸     ۱۸ مرداد ۱۳۹۱
آتش سوزی اتاق تانکر بنزین 20000 لیتری، در پمپ بنزین نظام آباد با سرعت عمل نیروهای عملیات 2 ایستگاه آتش نشانی مهار و کاملا خاموش شد.

به گزارش خبرگزاری فارس،  رخداد این حادثه در ساعت 12:55 ظهر امروز به اطلاع سامانه 125 آتش نشانی تهران رسید و آتش نشانان ایستگاه 2 و 93 همراه 2 تانکر کف از ایستگاه های 1 و 23 به سرعت به محل حادثه در خیابان شهید مدنی، روبروی ایستگاه مترو، پمپ بنزین نظام آباد اعزام شدند.

 
مرتضی اصفهانی(مدیرعملیات منطقه 1) آتش نشانی دراین باره اظهار داشت: این تانکر 20000 لیتری در حال تخلیه بنزین بود که ناگهان به علت نامعلوم از قسمت اتاق دچار آتش سوزی شده و به قسمتی از تانکر نیز سرایت کرده بود که با حضور به موقع آتش نشانان و با بکارگیری چندین رشته لوله آبدهی و خاموش کننده دستی شعله های آتش را که از اتاق تانکر زبانه می کشید در کوتاهترین زمان ممکن مهار و خاموش کردند.
 
وی افزود: در این حادثه آتش نشانان به ایمن سازی پمپ بنزین پرداخته و با اطمینان از رفع خطر آتش سوزی و انفجار این تانکر، به مأموریت خود پایان دادند.
 
گفتنی است با بروز این آتش سوزی رانندگان خودروهای مستقر در پمپ بنزین دچار ترس و نگرانی شده و خودروهای خود را ترک کرده و از محل متواری شدند که با سرعت عمل و حضور به موقع آتش نشانان خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک ازخودروها و رانندگان آنها آسیبی نرسید.
 
همچنین علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها