کد خبر: ۷۲۵۵۱
زمان انتشار: ۰۳:۲۹     ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
دکتر محمد رضا عباسی، فرماندار دلاور خرمشهر در دوران دفاع مقدس و از جانبازان سرافراز و نخبگان دانشگاهی کشور با 70 درصد جانبازی دار فانی را وداع گفت .

همراهان نیوز:

دکتر محمد رضا عباسی، فرماندار دلاور خرمشهر در دوران دفاع مقدس و از جانبازان سرافراز و نخبگان دانشگاهی کشور با 70 درصد جانبازی دار فانی را وداع گفت .


تلخی این خبر را فقط شیرینی سالها هم صحبتی با وی می تواند تحمل پذیر کند.،او در زمان جنگ جلودار همه بود و خود را خادم نظام و انقلاب می دانست و هم بعد از جنگ . تعهدات فزون تر از توان خود میپذیرفت. دست رد به سینه احدی نمیزد.خدمات ارزنده ی وی در دوره ای که مسئول منطقه آزاد اروند بود زبان زد همه است.

 وی مردی بود بغایت آزموده و به غایت فروتن. همپایه دانش، بینش داشت و باندازه تعلم، تجربه اندوخته بود. سخنانش مالامال از نکته های حکیمانه ، داستانهای شیرین و تجربه های ژرف بود. همواره در غایت ایجاز و با صلاحت سخن می گفت .

به عبادات، بسیار ملتزم بود. "نیاز نیمه شبی و گریه سحری" او هیچ گاه ترک نمی شد. خدمتگذاری به مردم را وظیفه خود می دانست ، همواره دغدغه خدمت به مردم محروم را داشت و در این بین ، برای آبادانی خرمشهر و آبادن از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزید . راه امام را هنگام جوانی شناخت و تا آخر در این راه ماند ، خداوند او را با محبوبش ، امام (ره) و همرزمانش محشور کند ...
ای ساکن جان من آخر تو کجا رفتی           در خانه نهان گشتی یا سوی هوا رفتی؟


نه مرغ هوا بودی نه باد صبا بودی                                                  از نور خدا بودی در نور خدا رفتی ....
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۸ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
۰
۰
روحش شاد رهش پر ره روباد.
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها