کد خبر: ۷۲۶۴۹
زمان انتشار: ۲۳:۵۹     ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
يوسف كرمي در رقابت هاي شانس مجدد مقابل حريف انگليسي خود شكست خورد و با دو باخت و كسب تنها 9 امتياز با المپيك لندن وداع كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از لندن، كاپيتان تيم ملي تكواندوي ايران كه در نخستين ديدار خود مقابل حريف اسپانيايي شكست خورده بود، با فيناليست شدن گارسيا در بخش شانس مجدد فرصت رسيدن به مدال برنز را پيدا كرد، اما مقابل لوتالو محمد از انگليس با ارائه عملكردي ضعيف شكست خورد تا تنها با كسب 9 امتياز به كار خود در المپيك پايان دهد.

در تايم اول كرمي باز هم ضربات بي‌هدف چرخشي خود را پرتاب مي‌كرد كه فاصله‌ي زيادي با هوگوي حريف داشت. در حالي كه 2 ضربه‌ي يك امتيازي دريافت كرده بود، يك ضربه‌ي سر ديگر دريافت كرد تا مشخص شود هرچه در زدن اين ضربات ضعف دارد در دريافت آنها بسيار خوب كار مي‌كند! تايم نخست 5 بر يك به سود محمد لوتالو به پايان رسيد.

در راند دوم كرمي حريفش را تا اندازه‌اي تحت فشار قرار داد و پنج امتياز پياپي گرفت و از حريف پيش افتاد.

در راند سوم كرمي باز هم با گارد باز مبارزه كرد و يك ضربه‌ي صورت ديگر دريافت كرد و اندوخته‌اش را از دست داد و 9 بر شش عقب افتاد. ضربات متعدد براي هر دو ورزشكار امتياز داشت.

كرمي در پايان اين رقابت را 11 بر 7 واگذار كرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۲
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
yaC
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۷ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۱
۰
۰
واقعا گند زد حالا عمدی یاااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟
متاسفم!!
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۶ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۱
۰
۰
من فکر می کنم کرمی اصلا برای مسابقات زحمت نکشیده بود چون در پایان هر مسابقه دریغ از یک قطره اشک و یا ناراحتی او فقط خوشحال بود که به لندن رفته واقعا برای تکواندو متاسفممممم
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها