کد خبر: ۷۳۰۸۱
زمان انتشار: ۱۵:۰۷     ۲۲ مرداد ۱۳۹۱
تداوم پاسکاری های تحریریه شرق با خبرنگاران ضدانقلاب:
روزنامه شرق چند روز پیش در مصاحبه ای با سيدسجاد حسيني دبير مؤسسه راهبردي ديده‌بان که در حوزه دشمن شناسی با دیده بانی عاملین فتنه سال 88 به فعالیت مشغول می باشد گفتگویی را که بیشتر به بازجویی شبیه است را ترتیب داد. دم خروس هدف از انجام این مصاحبه با انتشار یادداشت مسیح عالی نژاد در وبسایت شخصی اش در انتقام گیری روزنامه شرق از این موسسه که چندی پیش با ارائه گزارشی از روابط و فعالیت های این روزنامه نگار ضد انقلاب، وی را رسوا نموده بود به خوبی بیرون می زند.
سرویس سیاسی پایگاه 598 - به دنبال کارشکنی ها و دخالت های آشکار برخی از رسانه های جمعی همچون BBC و العربیه در اتفاقات و وقایع مختلف اجتماعی و سیاسی کشورمان و ممنوع الفعالیت و یا فیلتر شدن این تریبون های حق الماموریتی، این مراکز خبری برای تحت پوشش قرار دادن اخبار داخلی و یا پیگیری اهدف پیشین با استفاده از رسانه های همسوی داخلی زمینه فعالیت مجدد خود را در داخل کشور فراهم می نمایند.

نمونه های فراوان این پاسکاری را می توان در شانتاژهای رسانه های دوم خردادی در سال های گذشته نسبت به مسائل، مشکلات و اختلافات داخلی مشاهده نمود.

یکی از رسانه های جمعی که امید داریم! ناخواسته با پیگیری سوژه های خبری مورد پسند رسانه های بیگانه تاکنون توانسته است خوراک خوبی را برای این بنگاه های خبری ایجاد کند روزنامه شرق می باشد.این روزنامه که با انتشار اخبار و تحلیل های وارونه نسبت به جهت گیری های اصلی انقلاب اسلامی همیشه سعی نموده است ژست مخالف خود را نشان دهد و برای حفظ این ژست از انجام مصاحبه با عناصر ضد انقلاب نیز دریغ ننموده است. موضع گیری های وارونه این روزنامه در خصوص موضوعاتی چون بیداری اسلامی و یا وقایع اخیر سوریه از دیگر سوژه های این تریبون اصلاحات می باشد.

در این بین چندی است تحریریه این روزنامه برای پیگیری مواضع شان از زبان جریان اصولگرا به سراغ چهره های گمنام و جدید الورود اصولگرا رفته و با پرسش سوالاتی جهت دارد تمامی تلاش خود را برای تداوم بخشیدن به حاشیه ها و مسائل و موضوعات انحرافی در نظام به کار می گیرد.

به طور مثال مصاحبه مفصل این روزنامه با رضا گلپور (نویسنده کتاب شنود اشباح) و یا حجت الاسلام شریف زاده و همچنین گفتگو با گردانندگان برخی از سایت های پر حاشیه برای رسیدن به اهداف این روزنامه و داغ نگهداشتن حاشیه های دولت را می توان از این نمونه ها دانست.

این روزنامه چند روز پیش در مصاحبه ای با سيدسجاد حسيني دبير مؤسسه راهبردي ديده‌بان که در حوزه دشمن شناسی با دیده بانی عاملین فتنه سال 88 به فعالیت مشغول می باشد گفتگویی را که بیشتر به بازجویی شبیه است را ترتیب داده است.تا این جای کار را می توان حق هر روزنامه در انتشار گفتگو با شخصیت هدفشان دانست اما کار از اینجا سوال برانگیز می شود که به دنبال افشاگری های اثرگذار و برملا ساختن نقش بسیاری از شخصیت های داخلی اصلاحات با عناصر جاسوسی و ضد انقلاب در غرب توسط موسسه دیده بان، این روزنامه سعی در تخریب چهره مدیر این موسسه می کند و با پرسش سوالات غرض ورزانه تمامی تلاش خود را به حاشیه کشاندن و خنثی نمودن این گونه از فعالیت ها  می نماید.

پرسش سوالاتی برای تطهیر عناصر فتنه سال 88 و یا القاء فضای رعب و وحشت در داخل با پرسیدن سوالاتی چون "  ممکن است یک روز پسرتان را اعدام کنید؟" و همچنین مخدوش نمودن چهره فعالین جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از دیگر موارد مشهود در این مصاحبه غرض ورزانه می باشد.

دم خروس با انتشار یادداشت مسیح عالی نژاد در وبسایت شخصی اش در انتقام گیری روزنامه شرق از این موسسه که چندی پیش با ارائه گزارشی از روابط و فعالیت های این روزنامه نگار ضد انقلاب وی را رسوا نموده بود بیرون می زند.

مسیح عالی نژاد با ذوق زدگی از انجام این مصاحبه و انتشار سخنان مدیر این موسسه که از روی صداقت و سادگی پاسخ هایی را بیان داشته است، اقدام شرق را نوعی انتقام گیری از موسسه راهبردی دیده بان می داند.

استقبال و استفاده حداکثری رسانه های معاند و ضد انقلاب از این مصاحبه حکایت از پاسکاری شدید این روزنامه با رسانه های ضد انقلاب و بنگاه های خبرپراکنی غرب دارد. روزنامه ای که با ایجاد خوراک برای ضد انقلاب وظیفه خبرنگار رسانه های اخراجی را برای آنان در داخل ایفا می کند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
رضا کوچولو
UNITED KINGDOM
۱۴:۴۷ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
۰
۱
بروید خجالت بکشید که انگشت فرو کردین در دنیا و فقط به دنبال فرافکنی و افترا زدن هستید. این رسالت یک خبرگزاری نیست.
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها