کد خبر: ۷۳۵۹۱
زمان انتشار: ۲۱:۴۳     ۲۴ مرداد ۱۳۹۱
در حالی که فصل تابستان به اواخر خود نزدیک می شود همچنان بحث اوقات فراغت جوانان و نوجوانان حلقه ی مفقوده در مدیریت فرهنگی شهرها به شمار می رود.
شبستان ، همچنان بحث اوقات فراغت جوانان و نوجوانان حلقه مفقوده در مدیریت فرهنگی شهرها به شمار می رود.

در حالی که فصل تابستان به اواخر خود نزدیک می شود همچنان بحث اوقات فراغت جوانان و نوجوانان حلقه ی مفقوده در مدیریت فرهنگی شهرها به شمار می رود.

این موضوع باعث شده تا در برخی مناطق تهران، برخی از افرادی که میانگین سنی 16 تا 19 سال دارند اقدام به برگزاری نمایش های خیابانی رقص تکنو کنند.

اخبار رسیده به شبستان حکایت از مسابقات رقص گروههای 3 تا 7 نفره نوجوانان در برخی بوستان های شهری نظیر لاله، ملت، جمشیدیه و پردیس دارد.

در این مسابقات که بعضا با ایجاد مزاحمت برای خانواده های حاضر در بوستانها نیز همراه است ضمن پخش صدای موسیقی توسط بلندگوهای شارژی (اسپیکرهای سیار) و موبایل، افراد بخشی از مسیر تردد رهگذران را مسدود کرده و اقدام به انجام حرکات موزون می کنند.

این موضوع که به زعم کارشناسان ریشه در تجمیع انرژی جوانان و نیاز به تخلیه و ابراز هویت آنان در سطح جامعه و در میان دوستانشان دارد می تواند در صورت مدیریت مطلوب فرهنگی به زمینه های آموزشی، ورزشی و تفریحی هدایت شود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۲
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
علی غلوی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۲۷ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
۱۳
۱۵
بدون انکه به خواهم تمام این افراد را متهم نمایم اما معتقدم رواج این حرکات همانند گروههای نوازنده تارو گیتار وویلون خیابانی که متاسفانه رو افزایش هم هست که نه سنخیتی با فرهنک ایرانی دارد ونه ارتباطی به اعتقاد مسلمانی قسمتی از برنامه حریم شکنی دشمن وترویج روحیه اباحه کری وریختن قباحت کارهای زشت و خلاف عرف واخلاق در جامعه است که متاسفانه با بی توجهی وبی تفاوتی مسولین همراه است
پاسخ
رهگذر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۶ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
۲۵
۸
به نظرم این بچه ها یه چهارتا ورجه وورجه موزون کنن زیاد هم عیب نداره ها. بچه ان بابا، اقتضای جوونیشونه
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها