کد خبر: ۷۳۷۷۶
زمان انتشار: ۱۶:۵۱     ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
رئيس سازمان پدافند غير عامل:
رئيس سازمان پدافند غير عامل كشور گفت: روز قدس، نمايشگر اين حقيقت است كه هيچ راهي جز مقاومت و پايداري تا رفع كامل تجاوزگري و نابودي اسرائيل وجود ندارد.
(ايسنا)، سردار غلامرضا جلالي، رئيس سازمان پدافند غير عامل كشور در پيامي به مناسبت روز قدس آورده است: روز قدس كه به ابتكار رهبر فقيد انقلاب حضرت امام خميني (ره) روز مقاومت در برابر ظلم و ستم صهيونيسم غاصب است، نمايشگر اين حقيقت است كه هيچ راهي جز مقاومت و پايداري تا رفع كامل تجاوزرگري و نابودي اسرائيل وجود ندارد و در راه آزدي فلسطين، مردم مسلمان دنيا بايد پشتيبان و حامي مردم مظلوم فلسطين باشند.

در بخشي ديگر از اين پيام آمده است : اينك آزادي قدس شريف وابسته به مسلمانان و قيام و شعار آنها شده است و اين همه نبوده جز به بركت دم مسيحايي آن روح الهي كه چند دهه پيش از اين نويد اين روزها را داد و با اراده آهنين و الهي خود انقلاب اسلامي را رهبري كرد و چراغ هدايت آن را در جهان روشن نمود و با پي‌ريزي روز جهاني قدس، قلبي تپنده را در جهان اسلام به تپش درآورد كه هر سال خون تازه در رگ جنبش فلسطين دميده و نمي‌گذارد اين قطعه پاره پاره شده از جهان اسلام مورد فراموشي قرار بگيرد.

در ادامه اين پيام همچنين آمده است: بار ديگر تجلي رمضان در انتهاي راه آسماني‌اش، به لحظه رسالت قدسي خود براي رهايي بشريت رسيده و در اين فراز " قدس"، حرف اول و آخري است كه هيچ كيدي نتوانسته آن را از دل و زبان امت اسلامي بركند.

در پايان اين بيانيه تصريح شده است: در اين نقطه حساس و سرنوشت ساز بلاد اسلامي، امت خداجوي و بهره مند از فيوضات عطر روحبخش قرآن و ضيافت الهي را به شركت هر چه باشكوه و پرشورتر در راهپيمايي روز جهاني قدس دعوت مي‌كنيم. اميد ‌آنكه پايداري امت اسلامي در برابر تهديدات صهيونيسم بيش از پيش استوار گرديده. جبهه اسلامي در سوريه تقويت شده،‌ تعدي به مسلمانان كمتر و خون تازه در رگ‌هاي مبارزان اسلامي در جاي جاي جهان تزريق شود.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها