کد خبر: ۷۴۵۴۹
زمان انتشار: ۰۴:۳۱     ۳۰ مرداد ۱۳۹۱
مدافع تیم فوتبال استقلال در دقیقه یک بازی مصدوم شد.

فارس، خسرو حیدری در دقیقه یک مسابقه دچار مصدومیت شد و پزشکان تیم استقلال چند لحظه ای را در کنار زمین به مداوای او پرداختند. حیدری به بازی ادامه داد اما علی حمودی برای تعویض خودش را گرم کرد و در نهایت در دقیقه 7 به جای حیدری وارد میدان شد.

*حدود 1000 تماشاگر ملوانی در ورزشگاه آزادی حضور دارند که تیم‌شان را تشویق می‌کنند آنها بیشتر از همه پژمان نوری، سیروس قایقران و جواد شیرزاد را مورد تشویق قرار دادند.

* کارلوس کی‌روش و امید نمازی سرمربی و مربی تیم ملی هم در ورزشگاه حضور دارند و نمازی برای ورود به ورزشگاه با مشکل مواجه شد.

* کی‌روش و نمازی قبل از حضورش در ورزشگاه در هتل المپیک بازی پرسپولیس و داماش را از تلویزیون تماشا کرد و حتی با بازیکنان استقلالی هم مواجه شد.

* حمید سوریان قهرمان کشتی ایران در المپیک 2012 در اردوی استقلال حاضر شد و با بازیکنان و کادر فنی این تیم صحبت کرد.

*تماشاگران ملوان پژمان نوری را با شعار پژمان امپراتور تشویق کردند و حسین هدایتی مالک باشگاه را با شعار هدایتی آبرامویچ مورد تشویق قرار دادند.

*علی حمودی در دقیقه 8 بازی به جای خسرو حیدری مصدوم وارد ترکیب استقلال شد.

*امیر قلعه‌نویی و دستیارانش هنگام قرائت قرآن در همان پیست دوومیدانی به احترام قرائت قرآن ایستادند تا قرآن تمام شود.

*هواداران استقلال امیر قلعه‌نویی را بیش از همه تشویق کردند.

*هواداران ملوان انزلی بنر بزرگی از سیروس قایقران در دست دارند.

*جواد شیرزاد پیش از آغاز مسابقه به سمت نیمکت‌نشینان استقلال رفت و با آنها دست داد. شیرزاد فصل گذشته در استقلال حضور داشت.

*فرهاد پورغلامی قبل از آغاز مسابقه با تمامی نیمکت‌نشینان ملوان دست داد.

*بازیکنان ملوان بنری در حمایت از مردم فلسطین در دست داشتند و بازیکنان استقلال نیز بنری برای همدردی با مردم زلزله‌ آذربایجان شرقی در دست گرفته بودند.

*پیش از آغاز مسابقه به احترام جان باختگان زلزله آذربایجان شرقی یک دقیقه سکوت اعلام شد و فاتحه‌ای برای شادی روح درگذشتگان قرائت گردید.

*بازیکنان استقلال با روبان مشکی که بر روی سینه خود زده‌اند با زلزله زدگان همدردی کردند.

* قلعه‌نویی بعد از تعویض حیدری به سمت او رفت و دلیل مصدومیتش را جویا شد.

*بر روی پیراهن بازیکنان استقلال در دیدار با ملوان هم اثری از اسپانسر دیده نشد. البته پشت پیراهن بازیکنان استقلال نام دو حامی مالی حک شده بود.

* بر روی پیراهن بازیکنان ملوان نام آذربایجان را حک شده و به این ترتیب باشگاه ملوان با زلزله زدگان آذربایجان شرقی همدردی کردند.

* صادق درودگر مدیرعامل و غفور جهانی پیشکسوت ملوان در جایگاه حضور داشتند.

*علی امیری، امیر عرب، سید مهدی علوی از معاونان باشگاه استقلال و امین نوروزی معاون پزشکی استقلال نیز در جایگاه ویژه حضور داشتند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها