کد خبر: ۷۴۷۱۵
زمان انتشار: ۱۳:۲۱     ۳۱ مرداد ۱۳۹۱

كاپيتان اسبق تيم ملي و پرسپوليس مي‌گويد كمك به زلزله‌زدگان و توجه به شرايط آنها بايد همچنان ادامه داشته باشد.

كريم باقري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره كمك‌هايي كه براي زلزله‌زدگان استان آذربايجان شرقي جمع كرد و با خود به مناطق زلزله‌زده برد گفت: جا دارد از تمام دوستان عزيزم كه هر كدام به نوعي كمك كردند و احساس همدردي خود را با عزيزان زلزله زده ابراز كردند تشكر كنم. اميدوارم همه ما توانسته باشيم بخش كوچكي از اين اقدام مثبت را انجام داده باشيم.

وي افزود: خدا را شكر مي‌كنم كه از دوشنبه هفته پيش كه من آمادگي خود را براي جمع‌آوري كمك‌ها اعلام كردم اكثر دوستان لطف كردند و كم يا زياد و هر مبلغي كه مي‌توانستند را به حساب من ريختند. من از نزديك به اين مناطق سر زدم و حتي با بيگي، استاندار آذربايجان شرقي صحبت كردم و قرار شد كه در هنگام بازسازي اين مناطق يك منطقه را هم به ما اختصاص بدهند تا بتوانيم براي مردم زلزله‌زده مسكن بسازيم.

باقري با اشاره به اينكه حس همدردي و كمك به مردم زلزله‌زده بايد همچنان ادامه داشته باشد گفت: تا وقتي به اين مناطق نرويم نمي‌توانيم حس و حال اين مردم را درك كنيم. بايد خودمان را جاي افراد حادثه‌ديده بگذاريم. همه آن‌ها انتظار دارند كه مردم به كمك آن‌ها بروند. با اين حال ما كار كوچكي انجام داديم و بازگرداندن اين مردم به شرايط عادي زندگي كار سختي است كه بايد همه ما با كمك يكديگر براي آن‌ها شرايط خوبي فراهم كنيم. اميدوارم هرچه سريع‌تر مشكل مسكن اين مناطق حل شود چرا كه استان آذربايجان شرقي در منطقه سردسيري قرار دارد و با شروع فصل سرما نياز اين عزيزان به مسكن بيشتر از قبل احساس مي‌شود.

كاپيتان سابق پرسپوليس در ادامه درباره داربي 75 و پيش‌بيني‌اش از اين بازي گفت: من در يك هفته گذشته خيلي درگير بودم و اصلا نتوانستم فوتبال را دنبال كنم. باز هم از شما عذرخواهي مي‌كنم چرا كه همچنان درباره فوتبال نمي‌خواهم صحبت كنم. با اين حال اميدوارم هر كس هر جا هست كارش را به درستي انجام دهد.

وي ادامه داد: مطمئنا داربي را مي‌بينم اما نظر خاصي درباره شرايط پرسپوليس ندارم اميدوارم هر تيمي كه شايسته است پيروز اين بازي باشد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها