کد خبر: ۷۴۷۸۲
زمان انتشار: ۱۹:۵۹     ۳۱ مرداد ۱۳۹۱
المپیک هفته گذشته به پایان رسید و ورزشکاران از سراسر دنیا به خانه هایشان بازگشتند اما به غیر از شگفتی های مسابقات اتفاقات جالبی نیز در کنار این مسابقات رخ داد.
باشگاه خبرنگاران، المپیک برنامه ای است که تماشاچیان بسیار زیادی را هر ساله به خودش جلب می کند به گونه ای که مردمان بسیاری از سراسر دنیا به این منطقه سفر می کنند. گاهی اوقات اما برخی به خاطر علاقه خاص خودشان به هر وسیله ای شده به سمت محل برگزاری حرکت می کنند.

"چن گانمینگ" 57 ساله یکی از همین عاشقان المپیک است که با کمترین امکانات خودش را به مسابقات المپیک 2012 لندن رسانده است. او که یک کشاورز چینی است با استفاده از"ریکشو"(دوچرخه هایی مخصوص جابه جایی مسافر در چین) خود را به لندن رسانده بود.شاید المپیک به پایان رسیده است اما داستان هایی مانند سفر چن گانمینگ هیچگاه از یاد برگزار کننده های این مسابقات پاک نخواهد شد چرا که او در طول مسیر هر اتفاقی را به جان خریده است."گانمینگ" در طول سفر 60 هزار کیلومتری خودش از بیش از 16 کشور گذر کرده است و در این میان شرایط سختی مانند سیل، جنگ و گرماهای کشنده را تجربه کرده است. او نزدیک به دو سال است در حال رکاب زدن است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها