کد خبر: ۹۶۹۶۹
زمان انتشار: ۱۰:۳۷     ۱۳ آذر ۱۳۹۱
ایمون زاید شب گذشته به مدت 15 دقیقه تلفنی با رویانیان صحبت کرد و جدایی‌اش از تیم پرسپولیس را رسما اعلام کرد.

به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس، برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس مخصوصا محمد رویانیان علاقه زیادی دارند تا ایمون زاید از تصمیم خود مبنی بر ترک پرسپولیس صرف نظر کند، اما این مهاجم قرمز پوشان تصمیم نهایی خود را گرفته است.

شب گذشته زاید با کمک شیرینی، سرپرست پرسپولیس تلفنی با رویانیان به مدت 15 دقیقه با میلان ایتالیا تماس گرفت و با مدیرعامل در مورد جدایی اش به توافق رسید.

مدیر عامل قرمز پوشان سعی داشت زاید را برای ماندنش در پرسپولیس راضی کند، اما با جواب منفی مهاجم لیبیایی خود مواجه شد و زاید اعلام کرد بنا به دلایلی قصد ندارد کار خود را در پرسپولیس دنبال کند.

وی حتی رسما با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد.

پس از مکاتبات تلفنی رویانیان و زاید مقرر شد که مهاجم لیبیایی پرسپولیس تا شنبه در ایران بماند. اما با توجه به اینکه مسئولان باشگاه پرسپولیس توانستند فقط تا پنج شنبه ویزای زاید را تمدید کنند و این بازیکن برای رفع بخشی از مشکلات همسرش باید پنجشنبه ایران را ترک کند مقرر گردید پس از بازگشت رویانیان به ایران زاید دوباره به ایران سفر کند و پس از توافقات نهایی که به صورت تلفنی انجام شده فسخ قرارداد خود را امضا و سپس به کشورش بازگردد.

ایمون زاید شب گذشته نیز با دوربین تلویزیونی برنامه 90 قبل از ترک ایران خاطرات خود را از دربی هفتاد و چهارم برای بازیکنان پرسپولیس تشریح کرد. وی از خاطرات خود قبل از دربی در زمانی که وارد زمین شد و بعد از دربی هفتاد و چهارم صحبت‌هایی را به زبان آورده که در نوع خود بسیار جالب است. زاید پنج شنبه ایران را ترک خواهد کرد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها