کد خبر: ۹۷۲۸۳
زمان انتشار: ۱۰:۴۳     ۱۴ آذر ۱۳۹۱
سخنگوی وزارت خارجه آذربایجان خبر منتشر شده مبنی بر استفاده اسرائیل از خاک این کشور برای حمله به سامانه‌های موشکی ایران را تکذیب کرد و گفت: به هیچ کس اجازه نمی‌دهیم از خاک ما برای حمله احتمالی به ایران استفاده کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان خبر نشریه ساندی تایمز The Sunday Timesچاپ انگلیس مبنی بر استفاده رژیم صهیونیستی از خاک جمهوری آذربایجان برای حمله به سامانه‌های موشکی ایران را تکذیب کرد.

«ائلمان عبدالله یف» سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان در جمع خبرنگاران در باکو خبر نشریه ساندی تایمز لندن را بی اساس و کذب محض خواند. 

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری آذربایجان گفت: دولت باکو بارها اعلام کرده که به هیچ عنوان و به هیچ کشوری اجازه نخواهد داد که از خاک جمهوری آذربایجان برای حمله احتمالی به ایران استفاده کنند، چرا که دولت باکو همواره بر روابط دوستانه و حسن همجواری با کشورهای همسایه تأکید دارد.

پیش از این خبرگزاری رویترز و نشریه فارین پالسی آمریکا نیز در مطالبی مدعی استفاده رژیم صهیونیستی از خاک جمهوری آذربایجان در حمله احتمالی به ایران شده بودند که مقامات جمهوری آذربایجان از جمله علی حسن اف رئیس بخش سیاسی و اجتماعی ریاست جمهوری آذربایجان این اخبار را تکذیب و انتشار آنها را مغرضانه خوانده بودند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها