کد خبر: ۹۷۴۰۰
زمان انتشار: ۱۳:۲۳     ۱۴ آذر ۱۳۹۱
وزیر گردشگری رژیم‌صهیونیستی که به دلیل رفتارهای خارج از عرف و دائم‌الخمر بودن در معرض انتقادات شدید قرار گرفته بود، بالأخره مجبور به استعفا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه صهیونیستی «جروزالم‌پست»، «استاس مسزنیکوف» (از حزب «یسرائیل بیتنیو») وزیر گردشگری اسرائیل، امروز استعفای خود را اعلام کرد. بنا بر این گزارش وی از دنیای سیاست نیز کنار رفته است.

اخیرا اتهامات مختلفی علیه مسزنیکوف مطرح شده و گفته می‌شد وی دائم‌الخمر بوده و به همین جهت جلسات مهم کابینه رژیم‌صهیونیستی را از دست می‌داد. البته مسزنیکوف این اتهامات را کرده و گفته بود که محافظ سابق اطلاعات نادرستی در مورد او منتشر کرده است.

این دومین عضو حزب «یسرائیل بیتنیو» است که از شرکت در انتخابات آتی و دنیای سیاست کناره‌گیری می‌کند. روز دوشنبه نیز «آناستازیا میشائیلی» از اعضای این حزب در کنست (پارلمان اسرائیل) از حضور در انتخابات پارلمانی انصراف داد. میشائیلی نیز سابقه حضور در چندین رسوایی سیاسی را در پرونده خود دارد.

انتخابات پارلمانی اسرائیل قرار است روز سوم بهمن برگزار شود. این انتخابات قرار بود سال آینده برگزار شود که به دلیل اختلافات شدید در کابینه رژیم‌صهیونیستی تاریخ آن به امسال منتقل شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها