کد خبر: ۹۷۴۲۲
زمان انتشار: ۱۳:۵۴     ۱۴ آذر ۱۳۹۱
هواداران پرسپولیس پس از شکست خانگی برابر تراکتورسازی خواهان کناره‌گیری سرمربی پرتغالی این تیم شدند.
به گزارش 598 به نقل از فارس، هواداران پرسپولیس که از شکست خانگی برابر تراکتورسازی خشمگین بودند پس از شعار علیه بازیکنان، علیه مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی تیم شعار سردادند و خواهان جدایی او از پرسپولیس شدند.
*بازیکنان تراکتورسازی در پایان بازی به سمت هواداران این تیم رفتند و شادی برد را با آنها تقسیم کردند.
*جمشید زارع، قائم مقام سابق باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه حضور داشت و با چند دوربین تلویزیونی مصاحبه کرد.
* سید مهدی سیدصالحی زننده تک گل بازی سجده شکر به جای آورد.
*برخی از تماشاگران ناراضی پرسپولیس در پایان بازی حاضر به ترک ورزشگاه نبودند.
*هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی در صحنه‌ای از بازی اعتقاد داشتند داور این دیدار به اشتباه علیه تیم‌شان اعلام خطا کرده است و آنها در لحظاتی از مسابقه علیه سعید مظفری‌زاده شعار دادند.
* تعدادی از هواداران تراکتورسازی در بین تماشاگران پرسپولیس حضور داشتند که باعث ایجاد درگیری بین آنها و لیدرهای پرسپولیس شد که با دخالت نیروی انتظامی، تراکتور‌ی‌ها به جایگاه هوادارانشان هدایت شدند.
* مهرداد پولادی که در این دیدار فرصت حضور در میدان مسابقه را پیدا نکرد، روی نیمکت ننشست و به صورت ایستاده و در حالت تکیه داده به نیمکت مسابقه را دنبال می‌کرد.
* پرسپولیس در این دیدار 3 کاپیتان داشت به طوری که ابتدا مهدوی‌کیا، سپس کاظمیان و در نهایت محمد نوری بازوبند را به بازوی خود بستند.
* بعد از گل سید صالحی به پرسپولیس این بازیکن سجده شکر به جا آورد. پس از این گل هواداران تراکتورسازی با آتش زدن بمبی دودزا که رنگ قرمز داشت، فضای ورزشگاه را مملو از دود قرمز کردند.
* پس از این گل هواداران تراکتور برای دقایقی علی دایی را مورد تشویق قرار دادند.
* پرسپولیسی‌ها نیز که از شکست تیمشان ناراحت بودند بازیکنان این تیم را بی‌غیرت خواندند و با شعار علیه آنها خواستار جدایی این بازیکنان شدند.
* ابراهیمی بازیکن تراکتورسازی پس از اینکه تعویض شد به سمت تماشاچیان پرسپولیس رفت و با اشاره انگشت خواستار ساکت شدن آنها شد. وی سپس به سمت هواداران تراکتورسازی رفت و با حرکات موزون آذری خوشحالی خود را با آنها تقسیم کرد. این موضوع که باعث تحریک پرسپولیسی‌ها شده بود با دخالت نیروی انتظامی و هدایت ابراهیمی به سمت نیمکت تراکتورسازی همراه شد.
* قاسم دهنوی که در دقایق پایانی بازی تعویض شده بود با تأخیر قصد ترک زمین را داشت که این موضوع با عصبانیت سید جلال حسینی مدافع پرسپولیس و درگیری لفظی بین این دو بازیکن همراه شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها