کد خبر: ۹۷۴۷۷
زمان انتشار: ۱۸:۵۲     ۱۴ آذر ۱۳۹۱
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمایندگان امضاکننده تحقیق و تفحص از ایمیدرو، در جلسه امروز کمیسیون امضاهایشان را پس گرفتند.

بهروز نعمتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس به جلسه عصر امروز این کمیسیون در مجلس اشاره و اظهار داشت: اعضای کمیسیون در جلسه امروز تقاضای جمعی از نمایندگان مجلس مبنی بر انجام تحقیق و تفحص از عملکرد و مدیریت سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) را مورد بررسی قرار دادند.

وی افزود: بعد از اینکه نمایندگان و مسئولان ایمیدرو نظرات خود را ارائه دادند در نهایت نمایندگان امضا کننده توضیحات مسئولان ایمیدرو را قانع کننده دانسته و امضاهای خود را پس گرفتند بر همین اساس تفحص از ایمیدرو از دستور کار کمیسیون خارج شد.

نعمتی ادامه داد: همچنین نمایندگان مجلس در جلسه امروز طرح دو فوریتی برای حمایت از تولید ملی را مورد بررسی قرار دادند که البته بیشتر مباحث در این رابطه مشاوره‌ای بود و نمایندگان نقاط قوت و ضعف این طرح را مورد بررسی قرار دادند.

این نماینده مجلس ادامه داد: طرح مذکور 31 ماده دارد که از جمله مباحث آن مالیات، افزایش سرمایه بانک‌ها و کاهش حق بیمه کارخانه‌ها است.

نعمتی گفت: قرار است طرح دو فوریتی مذکور هفته بعد در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۸ - ۱۴ آذر ۱۳۹۱
۰
۰
مجلس ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها