کد خبر: ۹۷۵۴۷
زمان انتشار: ۰۷:۰۰     ۱۵ آذر ۱۳۹۱
احمد شهيد گزارش هاي خود درباره حقوق بشر در ايران را براساس اطلاعاتي كه منافقين به وي مي دهند، تهيه و تنظيم مي كند.
اين گزارشگر به اصطلاح حقوق بشر در امور ايران كه تمام گزارش هاي ادعايي اش بدون هيچ كم و كاستي در راستاي سياست هاي دولت هاي غربي طراحي مي شوند، در نوع جمع آوري اطلاعات خود شيوه اي بسيار عجيب را دنبال مي كند.
از آنجايي كه براي تهيه گزارش آن هم يك گزارش حقوق بشري بايد اطلاعات و مستندات مستدل و قوي ارائه شود، احمد شهيد در اين خصوص دست به كار شده و اطلاعات خود را از منابعي جمع آوري مي كند كه همگي از نهادهاي ضدايراني و معاند نظام جمهوري اسلامي ايران مهر تاييد دارند.
به اصطلاح گزارشگر ويژه حقوق بشر در امور ايران، در تمامي گزارش هايي كه تاكنون منتشر كرده است منابع خود را از افراد ضد نظام معاند، فتنه گران به خارج گريخته، گروه هاي جدايي طلب، فرقه هاي ضاله و دست آخر اعضاي گروهك هاي تروريستي معرفي مي كنند.
نكته اي كه در اين ميان جالب توجه مي آيد اين است كه كدام گزارشگر حقوق بشري مي تواند براي تهيه گزارش هاي خود به افرادي مراجعه كند كه خود ناقض كننده آشكار حقوق بشرند.
احمد شهيد در تمامي گزارش هاي خود به ادعاهايي از عناصر وابسته به گروهك هاي تروريستي بالاخص عناصر گروهك منافقين استناد كرده است. همان گروهكي كه با هدف قرار دادن و ترور كردن 17 هزار نفر از شهروندان ايراني يكي از بزرگترين ناقضان حقوق بشر در تاريخ ايران به حساب مي آيد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران در جديدترين ديدار احمد شهيد با عناصر اين گروهك تروريستي، پرويز خزاعي از عناصر و سركردگان گروهك تروريستي منافقين با احمد شهيد در دفتر حقوق بشر نروژ با هم پاي يك ميز نشستند تا باز هم آقاي گزارشگر منبع گزارش هاي ضد ايراني خود را يك تروريست انتخاب كرده باشد.
گفتني است؛ تاكنون نهادها و اشخاص غيردولتي بسياري از جمهوري اسلامي ايران از احمد شهيد دعوت به عمل آورده اند تا بااو درخصوص منابع و افرادي كه اطلاعات غلط به او مي دهند با وي مذاكره و به گفتگو بنشينند كه هر بار اين فرد به بهانه هاي مختلف از چنين ديدارهايي سر باز زده است.
ذكر اين نكته ضروري است كه احمد شهيد يا همان آقاي به اصطلاح گزارشگر حقوق بشر در امور ايران، پيش از اين وزير امور خارجه مالديو بوده است و در حال حاضر با همسر سوم خود كه يك خانم استراليايي است زندگي مي كند، براساس اطلاعات منتشر شده از سوي برخي منابع، احمد شهيد در حال حاضر در كشور مالديو تحت تعقيب قضايي است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها