کد خبر: ۹۷۹۵۳
زمان انتشار: ۱۳:۳۰     ۱۶ آذر ۱۳۹۱
سارقان با تهدید قمه، مالباخته را مجبور می‌کنند تا کیف و کت خودش را تحویل بدهد، اما او مقاومت می‌کند و یکی از زورگیرها پس از گرفتن اموال مرد، با وارد آوردن ناگهانی یک ضربه قمه، صورت او را مضروب می‌کند تا زمین‌گیر شود و نتواند تعقیب‌شان کند.
به گزارش گروه ویگردی باشگاه خبرنگاران ؛ انتشار یک فیلم به موضوعی جدید برای بحث در شبکه‌های اجتماعی فارسی زبان تبدیل شده است.
این ویدئو که توسط دوربین امنیتی یک ساختمان ضبط شده، وقوع یک زورگیری در پایتخت را ثبت کرده است. در این تصاویر مشاهده می‌شود که چهار زورگیر با دو موتورسیکلت سبک در هنگام روز و مقابل چشمان شهروندان به یک مرد حمله می‌کنند تا به او دستبرد بزنند.
سارقان با تهدید قمه، مالباخته را مجبور می‌کنند تا کیف و کت خودش را تحویل بدهد، اما او مقاومت می‌کند و یکی از زورگیرها پس از گرفتن اموال مرد، با وارد آوردن ناگهانی یک ضربه قمه، صورت او را مضروب می‌کند تا زمین‌گیر شود و نتواند تعقیب‌شان کند، سپس هر چهار سارق از صحنه وقوع جرم می‌گریزند.
 

با این وجود که خودروهای عبوری شاهد این صحنه هستند، اما یکی از موتورسوارها که ماسک به چهره دارد، آنها را با لگد و فریاد تهدید می‌کند تا از آنجا دور شوند. از سوی دیگر دو مرد که از ساختمان روبه‌رو خارج شده‌اند، از فاصله 7 متری به تماشای صحنه زورگیری می‌ایستند و هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند و حتی با فریاد بقیه را خبر نمی‌کنند... .
این که چه شده است که زورگیران در روز روشن ، به خود جرأت می دهند مردم را چنین غارت کنند ، موضوعی است که نمی توان از کنار آن با بی اعتنایی گذشت.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۷
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
محمد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۲۷ - ۱۶ آذر ۱۳۹۱
۱۰۵
۷
خاک بر سر ناظرین این صحنه
پاسخ
فاطمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۸ - ۱۷ آذر ۱۳۹۱
۳۲
۳
خاک بر سر کسی می مونه و از دور نگاه می کنه
جرمش از خود زورگیرها بیشتر نباشه، کمتر هم نیست
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۲ - ۱۷ آذر ۱۳۹۱
۲۵
۸
سلام اینم از امنیت
پاسخ
hanif
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۴ - ۱۷ آذر ۱۳۹۱
۱۵
۲
با کلاه تون رو بزارین بالا تر
این هم امنیت دیگه چی میخواین ؟
نیروی ..... تشکر تشکرتشکر تشکرتشکر تشکرتشکر تشکر.........
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۳۲ - ۱۷ آذر ۱۳۹۱
۲۲
۱
بعد ميخواين جهان رو مديريت كنين تازه من يك بار خير سرم به يكي كمك كردم دزد رو گرفتيم پليس مارو برد بازداشتگاه به جرم گرفتن دزد ول كنين بابا مملكت هيچ مشكل نداره مرگ بر امريكا
پاسخ
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۷ - ۲۴ آذر ۱۳۹۱
۳
۰
کسی هم می امد جلو اون هم ضربه می خوردند باید همه می امدند
پاسخ
حمید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۲ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۱
۰
۰
ناظرین چکار میکردند جلو میامدند یک قطره خون از بینی سارقین میامد چی میشد همه متهم میشدند دزد میاد خونت بهش دست نزن دوتا وسیله هم خودت بهش بده بره اون عربستان که دست سارق را قطع میکند
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها