کد خبر: ۹۸۰۳۰
زمان انتشار: ۱۴:۰۴     ۱۷ آذر ۱۳۹۱
هافبک جدید تیم فوتبال استقلال گفت: امیر قلعه‌نویی چند سالی بود که من را می‌خواست.

حسن اشجاری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیوستن به استقلال و ترک سپاهان صحبت های زیر را انجام داد:

فارس: خبر رسیده بود با ملوان به توافق رسیدی اما به یکباره استقلالی شدی؟

امیر قلعه نویی از چند سال قبل به دنبال من بود ولی هر سال به دلایلی شرایط برای بازی در تیم وی برایم مهیا نمی شد. حتی سالی که در سپاهان بود از این تیم پیشنهاد داشتم اما قسمت نشد که بروم.

فارس: چرا از سپاهان جدا شدی؟

به قول برخی از روزنامه نگاران، به دلیل تعویض به کرانچار معترض شدم و سپس از سوی باشگاه اخراج شدم. واقعا این دلیل خنده دار است و تنها چیزی که برای دلیل جدایی ام از سپاهان مطرح کردند، همین بود. من هیچ وقت با کرانچار سر این مسائل مشکلی نداشتم. در آخرین بازی که با سپاهان داشتم در دقیقه 85 تعویض شدم تا یک مهاجم به تیم اضافه شود. پس چه دلیلی داشت که اعتراض کنم؟ اگر این طور بوده چطور می شود باشگاهی مثل سپاهان بدون دردسر رضایتنامه من را صادر کند؟ من مشکل خانوادگی داشتم و حتی قرار بود ابتدای فصل از تیم بروم اما چون باشگاه نتوانست بازیکن در پست من بگیرد منتظر شدم تا نیم فصل برسد. سپاهان هم با یک بازیکن استرالیایی قرارداد بست.

فارس: زمانی از سپاهان جدا شدی که تازه این تیم چهره یک مدعی را پیدا کرده است.

سپاهان همیشه جزو تیم های مدعی است و من با این تیم قهرمان شده ام اما فوتبال حرفه ای همین است و نمی شود به خاطر چنین چیزهایی تصمیم نگرفت.

فارس: می گفتند به دلیل رابطه خوبی که با احمدزاده سرمربی ملوان داری قطعا به این تیم می روی؟

درست است و خودم هم دوست داشتم در تیم شهرم بازی کنم و این برایم افتخار دوباره ای بود اما شرایط طوری پیش رفت که نشد. این مسائل پیش آمده هم هیچ ربطی به من و احمدزاده نداشت. بیشتر از این نمی خواهم مسائل را باز کنم.

فارس: درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان گفته که مبلغی که خواسته بودی هنگفت بوده است؟

او گفته است مبلغ قراردادم هنگفت بوده و با این پول می توانند دو بازیکن لیگ برتری بخرند من هم می گویم چون به تیم شهرم تعصب دارم دوست ندارم به خاطر من دو بازیکن لیگ برتری را از دست بدهند و به همین دلیل به ملوان نرفتم.

فارس: از روز گذشته به طور اختصاصی تمرین خود را با استقلال شروع کردی.

روز گذشته بدنساز استقلال وضعیت بدنی ام را کنترل کرد. من با مربی شخصی ام تمرین کرده و فرم بدنم را از دست نداده بودم. امروز هم در تمرین گروهی هستم.

فارس: عده ای از حضورت در استقلال با توجه به هم پستی هایی که در این تیم داری موضع گرفتند؟

نمی دانم منظور این عده کیست، اما میثم حسینی که در حال جدا شدن از استقلال است. ضمن اینکه گفتم امیر قلعه نویی از مدت ها قبل به دنبالم بود. من بازیکن جوانی نیستم که از حضور در استقلال استرس داشته باشم و همه تلاشم را می کنم تا از تجربیاتم در ذوب‌آهن و سپاهان در این تیم استفاده کنم.

فارس: فکر نمی کنی برای قهرمانی در لیگ، سپاهان حریف قدرتمندی است؟

من سال گذشته در سپاهان بودم و می دانم که شرایط سال گذشته این تیم که قهرمان شد با امسال فرق داشته و سال قبل شرایط سپاهان بهتر بود.

فارس: قرار است چه شماره ای را بر تن کنی؟

احتمالا شماره 12

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها
پر طرفدار ترین ها