کد خبر: ۹۸۱۰۷
زمان انتشار: ۱۳:۵۲     ۱۸ آذر ۱۳۹۱
انتخابات برای موسوی‌خوئینی‌ها و برخی از اصلاح‌طلبان زمانی آزاد است که نامزد برنده مورد حمایت آنان باشد.

حبیب‌الله بور‌بور قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس با اشاره به  اظهارات موسوی‌خوئینی‌ها در مورد «انتخابات آزاد»، اظهار داشت: در هیچ کجای دنیا آزادی درخصوص برگزاری انتخابات همانند کشور ما وجود ندارد.

وی افزود: در سال 84 هنگامی که آقای احمدی نژاد کاندیدا شد حتی برخی از اصولگرایان نیز موافق رای دادن به وی نبودند اما این مردم بودند که تصمیم گرفتند و انتخاب کردند آیا این به معنی انتخاب آزاد نیست؟

قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی یادآوری کرد: در زمان رقابت آقایان ناطق و خاتمی همین اصلاح‌طلبان مدعی بودند که مردم به خاتمی رای می دهند اما ناطق از صندوق رای بیرون می‌آید اما وقتی دیدند که خاتمی رای آورد گفتند انتخابات آزاد و صحیحی بوده است.

بور‌بور افزود: انتخابات برای موسوی‌خوئینی‌ها و برخی از اصلاح‌طلبان زمانی آزاد است که نامزد مورد حمایت آنان پیروز باشد.

وی با اشاره به انتخاب بنی صدر در مقطعی از تاریخ به عنوان رئیس جمهور کشورمان در صورتی که خیلی‌ها نمی‌خواستند وی انتخاب شود، گفت: این یعنی انتخابات آزاد، اصلاح‌طلبان فکر نکرده حرف میزنند و اگر رای نداریم نباید مردم را نادان بدانیم.

قائم مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: قانون به گونه‌ای است که هرکسی که شورای نگهبان تائید کرد برای نظام مورد قبول است و در انتخاب شدن آنان حساسیتی ندارد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها