کد خبر: ۹۸۱۶۶
زمان انتشار: ۱۴:۴۸     ۱۸ آذر ۱۳۹۱
دروازه بان اسطوره ای فوتبال ایران گفت: «در محرم امسال حال و هوای ایران به سرم زد و همه فکر و ذکرم تهران و هیات‌هایش بود. غصه می‌خوردم که چرا در تهران نیستم.»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ چند روزی از سالگرد رویایی‌ترین روز فوتبال ایران می‌گذرد. هرگاه از هشتم آذرماه و حماسه ملبورن سخن به میان می‌آید، ذهن‌ها ناخودآگاه درون دروازه را می‌جویند تا آنجا کسی را ببینند که با واکنش‌های سریع و آرامش خاصش نقش زیادی در صعود ایران به جام جهانی داشت. در کنار نام تمام حماسه آفرینان آن روز شیرین،‌ عقاب آسیا نام دیگری است.


به گزارش ایسنا، احمدرضا عابدزاده با یادآوری تساوی شیرین ایران برابر استرالیا در هشتم آذر 1376 و صعود تیم ملی به جام جهانی 98 فرانسه گفت: «خدا را شکر می‌کنم که مردم هنوز هم دوستم دارند. از آنها خیلی تشکر می‌کنم، چون هرچه دارم از لطف و محبت مردم است. هشتم آذرماه حماسه‌ای دیگر با پرچم ایران اتفاق افتاد و افتخار می‌کنم که در آن سهمی داشتم. خوشحالم که توانستم برابر استرالیا بازی کنم و در صعود تیم ملی به جام جهانی نقش داشته باشم.»


عابدزاده که چندی است در آمریکا به سر می‌برد، ادامه داد: «هر سال محرم در ایران بودم و در عزاداری‌ها و هیات‌ها شرکت می‌کردم. امسال در ایام محرم ایران نبودم ولی دلم آنجا بود. در محرم امسال حال و هوای ایران به سرم زد و همه فکر و ذکرم تهران و هیات‌هایش بود. غصه می‌خوردم که چرا در تهران نیستم.»


دروازه‌بان اسطوره‌ای فوتبال ایران در پایان گفت: «فعلا مشغول کار مربی‌گری‌ام هستم ولی به زودی به ایران می‌آیم.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها