کد خبر: ۹۸۲۰۱
زمان انتشار: ۱۸:۳۲     ۱۸ آذر ۱۳۹۱
اختلافات بین مسئولان ذوب‌آهن طی روزهای گذشته بیشتر شده و گفته می‌شود این مشکلات به مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن منتقل شده است.

به گزارش 598 به نقل از خبرنگار مهر، باشگاه ذوب‌آهن که در فصل جاری نتوانسته عملکرد خوبی در حوزه‌های مختلف از خود به نمایش بگذارد، در رشته‌های مختلف خود نتایج ضعیفی کسب کرده و عملکرد تیم‌های مختلف ذوب‌آهن باعث شده که اعضای هیئت مدیره این باشگاه با نگرانی به وضعیت آینده آن نگاه کنند.

تیم فوتبال ذوب‌آهن که در ابتدای فصل جاری با تغییرات فراوانی راهی مسابقات لیگ شد، در پایان نیم‌فصل نخست جایگاهی بهتر از شانزدهم کسب نکرد و عملکرد نامناسب این تیم که پیش از این نایب قهرمانی آسیا را برای خود کسب کرده بود، باعث نگرانی بسیاری از اهالی ورزش اصفهان شده است.

تغییرات کادر فنی ذوب‌آهن در اواسط نیم‌فصل نخست نیز نتیجه نگرفت تا تیم اصفهانی با فرهاد کاظمی هم جایگاه بهتری کسب نکند و در پایان نیم‌فصل نخست یکی از مدعیان اصلی سقوط باشد.

گفته می‌شود اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن طی روزهای گذشته دلایل نتایج ضعیف تیم فوتبال ذوب‌آهن را از مدیرعامل باشگاه اصفهانی جویا شده و خواستار توضیح مدیرعامل در این زمینه شدند.

ذوب‌آهن در فصل جاری نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و تیمی که با منصور ابراهیم‌زاده به عنوان یکی از مدعی قهرمانی مطرح بود، امسال کاندیدای سقوط به شمار می‌رود.

گویا اختلافات و بحث در مورد برکناری یا ماندن مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن منتهی شده و قرار است براتی، مدیرعامل کارخانه در این زمینه تصمیم‌گیری کند.

هرچند که اعضای هیئت مدیره ذوب‌آهن ترجیح می‌دهند در این زمینه صحبت نکنند و صحبت در مورد برکناری یا عدم برکناری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن را به آینده موکول می‌کنند اما برخی از این اعضا در گفتگو با رسانه‌ها عنوان کرده‌اند که تغییر مدیریت نیز ممکن است در دستور کار هیئت مدیره ذوب‌آهن قرار گیرد.

داوود شیران، سخنگوی هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شرایط ذوب‌آهن اظهار داشت: مطمئن باشید که تیم ما در نیم‌فصل دوم شرایط بهتری کسب می‌کند و نتایج ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم بهتر از گذشته می‌شود.

وی در مورد نتایج ضعیف تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: به هر حال ذوب‌آهن مشکلاتی دارد که این مشکلات باید برطرف شود اما مطمئن باشید که شرایط تیم ما در نیم‌فصل دوم بهتر می‌شود.

سخنگوی هیئت مدیره ذوب‌آهن در پاسخ به این سئوال که آیا برکناری فرهاد کاظمی صحت دارد، تصریح کرد: این شایعات اصلا صحت ندارد و هیئت مدیره با قاطعیت از فرهاد کاظمی حمایت می‌کند.

وی در مورد بحث برکناری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن و شایعاتی که در این زمینه شنیده می‌شود، اضافه کرد: در این زمینه صحبتی نمی‌کنم اما در هیئت‌مدیره در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها